reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Funia90 ja powiem niestety musisz leżeć na prawdę leżeć i brać wiecej progesteronu ja brałam tak 3x1 dupaston 2x2 luteina dopochwowo i cyclonamine to jest na receptę. Chodzi o to zeby dzidziuś urósł wiekszy niż krwiak i dobrze ze plamisz bo krwiak się ewakułuje ale zeby nie było krwotoku zeby nie zabrało razem z dzidziusia
Jeśli jedziesz na wizytę wypytaj o te leki trzymam kciuki
 
Dziewczyny jade jeszcze na wizyte prywatnie do innego lekarza.
Niech on sie wypowie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jeju, biedna :(
Trzymaj sie mocno. Mam nadzieje ze lekarz prywatnie potraktuje Cie lepiej niz Ci na IP i ze da Ci jakies leki i zalecenia. Masakra z ta sluzba zdrowia czasami...
 
@Porzeczka1234 teraz biore duphaston 2x1 i luteine 2x1 ,pewnie mi zwiekszy,cyklonamine wlasnie w ostatniej ciazy mi ten lekarz co do niego ide przepisal bo tez mialam krwiaka i lezalam.[emoji20]
Dziekuje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze
Życzę Ci żebyś trafiła w końcu na normalnego lekarza któremu chociaż będzie można ufać
 
@Funia90 Trzymaj się kochana pomodlę się.
@Porzeczka1234 Dziękuję kochana za słowa wsparcia co do moich wyników to muszę zadzwonić i zapytać czy istnieje taka możliwość. Zobaczymy jak ten cykl .
@ovli22 Wypoczywaj nam niestety nie udało się polecieć do Grecji bo chodzę na monit więc muszę być na miejscu do tego idziemy na komunię i osiemnastkę . (
@bertha Mam nadzieję, że kiedyś się uda .
@marzycielka81 Mam nadzieję ,ze uda się jakoś to wszystko poukładać i wyprowadzić na prostą .
Odebrałam wynik estradiol 411,33.
 
reklama
Do góry