reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino nie Dziekuje! [emoji6] juz chce miec to z głowy i marże by byc po.... ta mgr to kolejny krok do następnej ciazy... obiecałam sobie obronę, wakacje i kolejne starania. Tak sie boje tych starań [emoji33][emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej.

Dziewczyny nie odzywałam sie bo kuje. JUTRO BRONIĘ MGR wiec trzymajcie prosze kciuki!!!! [emoji6] oby poszło jakos!

Nie uwierzycie ale pol weekendu spędziłam tez z moim starym pieskiem na ostrym dyżurze dla psow. Ma juz duże problemy ze zdrowiem wiec była kroplówka i wszystko ale co najbardziej mnie zdziwiło - moj Maksiu bedzie brał ENCORTON !!! [emoji33] dostał na skierowaniu i bez niego ani rusz. Szok, tutaj wiekszosc z Was bierze encorton a teraz jeszcze moj pies to bedzie brał :O

@pixi.nova - mialas kolejna wizyte u Zawilskiej?

@Funia90 [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ świetne wieści!!!!

@nevergiveup witaj!!! [emoji6]
i Powodzenia ! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry