reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Foczka najłatwiejszy sposób na podglądnięcie Twojego wątku to właśnie napisanie @nafoczka więc Cię wywyołałam ;) Musiałam zaglądnąć kiedy odstawić encorton i właśnie dziś zmniejszam dawki może wtedy nie będę tak puchła tzn będę ale z ciąży a nie leków. :D Miłego dnia dziewczyny.

@anetkruczek jak starania? @bertha ciągle myslę o Twoim cudzie i czekam na niego, @czarna_mala szczep się mała i do dzieła, @burczuś , @magda1208 cza Was też kciuki teraz wspaniały czas na płodzenie gdzieś w lesie czy na łące czy hamaku ja moge tylko pomarzyć. Lecę się zbierać bo w lidlu dziś coś jakieś dzianinowe kiece więc lece. :*
 
reklama
@Marthi powodzenia!
@Funia90 gratuluję i życzę dobrej ciąży.
@Destino mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze i te plamienia są zupełnie niezależnie od rozwijającego się ludzika
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki.
U mnie stagnacja w oczekiwaniu na wizyte u Maliny ale lipiec coraz blizej
 
@bertha ciągle myslę o Twoim cudzie i czekam na niego,
Lecę się zbierać bo w lidlu dziś coś jakieś dzianinowe kiece więc lece. :*
Dziekuje :* Musze dzisiaj zaciagnac M do seksów, bo owu powinna sie juz zblizac, a tu posucha :)
A żeby wygrać trzeba grać :)

O, ja tez musze do Lidla, ale po frezarke - jesli jeszcze bedzie :D
 
@bea25ta hmmm powiem tak takiego sexu to jeszcze nigdy nie miałam hahahah :-D:-D:-) :):rolleyes: w moim przypadku to lamette całkiem rozwaliło mój cykl :errr::errr::errr: chyba susana kiedyś pisała że jak ktoś ma prawidłowe cykle to lepiej jednak tego nie stosować a przynajmniej przy pierwszej próbie i bez noża na gardle czyli w takim przypadku jak ja byłam :-D ale doktor zalecił więc spróbowałam. Jak pojechałam w 10 dc to miałam 8 jajeczek z czego 4 po 11 mm... po tygodniu miałam zamiast lepiej to dziwniej bo z 8 zostały dwa też po 11 mm a Pan doktor pyta się mnie co się stało :eek::errr::-D kazał przyjechać po kolejnym tygodniu.... ale w środku tygodnia dzwoniłam do kwiatuszka o_O nawet nie będę pisać z jakim pytaniem bo dziewczyna pewnie będzie miała ze mnie ubaw do następnego roku o_O ale ja mam takie rozkminy..... i teraz sama nie wiem czekam chyba nigdy nie miałam takiej schizy :errr::errr::errr:
 
@marzycielka81 Dziękuję za informację. Mogę podpytać u kogo się leczysz? Widzę, że jesteś z Poznania? Super, że znalazłaś ginekologa, który wypisuje clexane na refundację. Przepraszam ale nie znam tu wszystkich dziewczyn. Mogę podpytać na jakim jesteś etapie? Widzę, że masz już pięknego 3 latka ;) Pozdrawiam!
 
@anetkruczek a moja teoria jest taka w 10 dniu 4 jajka te po 11 mm urosły na tyle ze doszła do owu a moze z jakieś się wchloneły i 2 te wyrzutki nie zdarzyły urosnąć i się wchłoną monit robi sie częściej niż co 7 dni ja tak uważam z doświadczenia ale nie neguję tego lekarza. Były bobosexy miedzy pierwszą a drugą wizytą?

@Funia90 gratuluję serduszka

@bea25ta co kupiłaś? Ja byłam ale jakoś nic na siebie nie widziałam taki tam burdel ci ludzie robią a jak się rzucają

@magda1208 co u Ciebie jak po wizycie ? Widziałam ze usunełaś post i nic nie napisałaś wszystko dobrze?

@Czajak trzymam kciuki

Która testuje? Przyznać sie @dżoł nie pamiętam kto jeszcze?
 
)Kupilam spodnie ciążowe takie cienkie za 40zł i je zostawiam, kupiłam kombinezon ,ale to nie dla mnie wyglądam jak balonik na sznurku i to oddaje, spódnicę do ziemi dresową też oddaję wuglądam jak worek kartofli albo kartofel heh, bluzki na ramiączkach w dwupaku które też oddaję bo bleee prezencja
 
Dziewczyny, Dzieki za życzenia i kciukasy!!!!!! Melduje, ze juz obroniona!!!! [emoji6] z pracy 5.0 i na dyplom za naukę 5.0! Uffff w koncu z głowy i moge sie zająć Tym o czym najbardziej marze z maksymalna siła!!!!!!! [emoji173]️
Jeszcze raz Wam bardzooo Dziekuje!!!! [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@bea25ta ja nie mogłam ich znaleźć tych spodni fajne sa ubierz zrob zdjęcie PROSZĘ A też chciałam ta spódnicę maxi ale się nie zdecydowałam bo wydawała mi się ta gumka za gruba która będzie mnie uciskać tzn bydlunia :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry