reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam się wieczornie z Wami. Pamiętam o filmiku z zastrzykiem który Wam obiecałam, jest gotowy, właśnie dogaduję się z @nafoczka jak jej go wysłać żeby mogła udostępnić na swoim wątku :)

@Funia90 i @Destino - bardzo mocno Wam kibicuję i trzymam za Was kciuki - wierząc w to, że będzie wszystko dobrze!!!!

@kas90 @susana @Porzeczka1234 o Was też myślę i trzymam kciuki - za wszystkie inne brzuchatki również. Nowym zafasolkowanym gratuluję ogromnie, a staraczkom niezmiennie wysyłam pozytywne fluidy.

Co do mamyginekolog o której pisze Funia.... śledzę ją na bieżąco... widziałam wpis już około południa i powiem Wam, że nie mogę sie uspokoić... ona tak jak ja miała termin na wrzesień... a mnie łzy same napływają do oczu... staram sie oczywiście myśleć pozytywnie, ale dotknęła mnie ta informacja...
 
reklama
Dzięki @agatush:*
Funia, Destino, najwazniejsze, ze macie dobre nastawienie. Jest cos takiego w ciąży, że ma się niesamowite pokłady siły, prawda?
Straszna informacja z "mamagin."Niestety straty jak widać dotyczą każdego... wiadomo dlaczego tak się stalo?ja wolę nie wchodzić i nie czytac...
 
@agatush jak sobie mysle,ze ja tez mialam termin na wrzesien i moja dzidzia mialaby teraz umrzec to chyba sama bym nie przezyla[emoji24]
Wiem,ze to jej deuga strata,poprzednia na wczesniejszym etapie,to super babeczka.
Bardzo jej wspolczuje.
Ale my musimy wierzyc ,ze u nas bedzie dobrze.
Wczoraj rozmawialam ze znajoma ,ktorej dziecko umarlo w 38 tyg ,jest teraz w drugiej ciazy,bierze zastrzyki ,okazalo sie ,ze miala podwyzszony antykoagulant tocznia.
Tez biedaczka zyje w stresie ale walczy....i my wszystkie tez musimy ile sil


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@kas90 dobre nastawienie to podstwa i przy staraniach i w ciazy[emoji4]musimy wierzyc nic na nie poZostaje[emoji5]

Ja tez konkretnie nie wiem dlaczego,tez nie bardzo chcialam tam grZebac w tych komentarzach.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Martaha dziwne jest to ze z taka beta wychodza Ci testy moze cos pomylili?. Sikasz dzis czy robisz bete? Trzymam kciuki zeby szlo do gory a nie odwrotnie,

@Destino kciuki za wizyte.

@Funia90 Nicola miala saczace sie wody na grudniowkach dziewczyny pisaly i byla w szpitalu w 15-16 tyg mi jak sie zaczely saczyc tez sie tak skonczylo :(

U mnie pobudka jak co rano toaleta wszystko ok wracam do lozka na przescieradle krew..ze jak to powrot do toalety nie no czysto patrze a to koszulka ciapy po zastrzyku uff ulzylo. Leze sobie na boku i czytam patrze a tu nowa krew szcholera przeciez klulam sie 10h temu chyba ze to przez otwory w brzuchu wyplywa tluszcz zabarwiony ;-) sinca nie mam wcale a pranie trzeba zrobic buu
 
Ostatnia edycja:
Witam się z wami kochane po weekendzie

@bea25ta ja też tak mam albo jak np cipuszke ogole nogi itd można zejść na zawał masakra. Jak się czujesz który to tydzień?

@Funia90 wystraszyłyście mnie wczoraj z tą mamą ginekolog ja jej nie czytam ale... aż mnie sparaliżowło przez moment

@Martaha trzymam mimo wszystko kciuki aby beta rosła. Najlepsze testy dla mnie to bobo test ten żółty

@kas90 Kiedy wizyta?

@Destino ale ty masz przeboje trzymam kciuki za serduszko i innej opcji nie biorę pod uwagę

@mala_czarna bydluń chyba mnie tam smyra coś nie jestem do końca pewna ale chyba to to.
Kochana a ty kiedy do lekarza kiedy szczepienia?


Poza tym u mnie 2 dni grilowania sobota u znajomych ale kompan ze mnie marny wpół do dziesiątej padałam spac mi się chciało ale bylo miło. Niedziela z rodzicami i tak minęło.
Kochane moje u mie we czwartek msza za dzieci w łonie i za matki brzemienne za zdrowie dzieci i aby całe i zywe przyszły na świat pomodlę się za każdą z was
 
Ostatnia edycja:
Jutro 20.40 wizyta i nasza 2 rocznica slubu :)
Ciekawe jak leki dalej mi rozpisze. Wydaje mi się, że mam już za duzo progesteronu, bo wali mi w czache, piersi mega bolą i widziałam w nich płyn. Chyba, że te płacze są normalne. :oWczoraj się darłam na M a potem ryczałam, ze moje dziecko będzie mieć matkę furiatkę
Beata, zaczęlam czytać twoj post i też się przestraszyłam!
 
reklama
Przepraszam za straszenie ale dobre cisnienie z rana nie jest zle ;-) . sSzukam bluzek ciazoeych bo wygladam jak kubus puchatek tylko z bembenkiem w sincach koszulka w gore spodnie zjezdzaja tesciowa patrzy jak na napuchnieta wariatke. Jutro mam prenatalne to po nich ja poinformuje bo babina stresu nie potrzebuje jak wy hehe. @Porzeczka1234 u mnie 12 tydzien+1 :-D .

Ktora ma chec moze sie za moje dziecko pomodlic za dobre wyniki.
 
Do góry