reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino zycze Ci zeby bylo dobrze mam nadzieje ze to jakis krwiaczek sie ewakuuje
Tak sie zastanawiam czy nie skonsultowac z lekarzem brania clexanu jak tak sie dzieje
 
Beta 2.37 czyli wynik póki co watpliwy. Powtórzyć za 2 dni

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki. Ja zaczynałam z beta 6,... wiec nic straconego
@martaha123 jeszcze nic przesadzonego. Trzeba wierzyc ze to implantacja. Jeszcze moze byc dobrze [emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino krzyżówki ci wyślę na odmozdzenie ;) jestem z tobą calym ♡

@martaha123 trzymam kciuki za piękny rozwój bety:)
A pogota wyśmienita! U nas po obiedzie bedzie rowerkowo. A mąż do pracy:/
@kas90 to na banka ruchy:)
@Destino trzymam kciuki by cudaczek dał rade!
Burczus coś w twój desen: "niedziela jest święta, cipuszka zamknieta" :D
 
Dziewczyny odpukac,tfu,tfu,tfu wczoraj wieczorem bylo ostatnie plamienie.
Dzis czysto poki co[emoji4]

@bentula ja mam swoj sposob na zakupy,jade duzym wozkiem i wkladam do auta po jedej wodzie cZy mleku,potem M w nocy wniesie mi do gory,a siaty niose czasem na kilka razy,wole tak niz miec zal do siebie a zakupy same sie nie zrobia[emoji4]
I tak mamy super ,ze mamy auta.
@martaha123 trZymam kciuki ,moja przyjaciolka miala pierwsza bete tez ponad 2 [emoji4]

@kas90 masz racje nikt nie zroZumie co przezywamy jak idziemy do toalety,lub gdy cos wycieknie a nie ma jak zjerzec bo np jestes na miescie.
Ale tak na prawe tylko spokoj nas uratuje,na wiele rZeczy wplywu nie mamy.
Ale fajnie ,ze czujesz ruchy[emoji5]lada moment poloweczka[emoji7]

@Destino musi sie udac [emoji8]
@bea25ta M w zyciu sie nie obrazi o kielbaske bo uwielbia ,tylko co ja zjem hehe[emoji4]ale dam rade ,zrobie jakas zupke i na dwa dni bedzie ,poradzimy sobie ,zyc trZeba[emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moja beta nie wróży rewelacji bo ostatnie sposobności byly prawie 2 tyg temu i potem "post" bo delegacja więc raczej dużo wyższa powinna być... no ale nic to.. zobaczymy...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iveo moj gin wie ile cleksanu biore i dlatego ze plamie nie da mi wiecej, ale mniej nie moge wziac, bo zabije malucha. U mnie krwawi polip, mam nadzieje, i bedzie tak przez pol ciazy. Tak mi powiedziala. Tylko te skurcze. Bardziej sie krwawi przez acard, dlatego mam brac co 3 dni.

@nafoczka nawet nauczylam sie jakos z tym zyc. Dzis byl piekny dzien, bo nie bylo krwi, skurcze sporadyczne wiec sie odprezylismy na hamaczku i wypoczelismy.

Stresuje sie jutrem. Jedziemy szukac serduszko. Bede miala nerwa. Poki co uciekamy na zastrzyk i spac. Trzeba korzystac kiedy mozna [emoji4]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Destino trzymam za was kciuki. O której masz wizytę? Koniecznie daj znać po.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wiem,ze wiele z Was kojarzy Mamaginekolg,byla w ciazy,24 tydzien,dzidzius zmarl dzis lub wczoraj,jestem w ogromnym szoku[emoji24][emoji24][emoji24]
Swaitelko dla Biednego Ernescika [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Funia widziałam wlasnie dzisiaj na instagramie [emoji17] przykro bardzo....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry