reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@martaha123 beta dopiero jest wiarygodna , ale jak test Ci wyszedł to na pewno i beta będzie ładna. Jedna dziewczyna pisała ze test miała blady a beta 230.

@kas90 możliwe możliwe ja zawsze czułam ruchy wcześnie już w 15tyg a tym razem udało mi się w kóncówce 11 ale od tamytego smyrnięcia cisza.
 
reklama
Witajcie, kreska blada nadal jest ale raczej nie ciemniejsza. Siedzę w labo czekam na badanie. Jak na złość czynne od 8. Wprowadzilam juz clexane i dodatkową lutke. Chyba zwieksze tez encorton bo biorę tylko 5mg

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratki!! Czekamy na betę :) Gabis, twój brzuszek przejęty przez martaha! :)
Został jeszcze brzuch Avitki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kak ja wam zazdroszcze. U nas od wczoraj armagedon. Ciagle krew az exacyl musialam wziac i skurcze manicy. Nawet nospa nie pomaga. Jade odstresowac sie na dzialke. Jutro rano usg. Zobaczymy czy cudaczek zyje i szaleje. Trzymajcie za nas kciuki

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wynik do 2 godzin.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy i kciuki trzymamy Martuśka [emoji110]
Dziewczyny kak ja wam zazdroszcze. U nas od wczoraj armagedon. Ciagle krew az exacyl musialam wziac i skurcze manicy. Nawet nospa nie pomaga. Jade odstresowac sie na dzialke. Jutro rano usg. Zobaczymy czy cudaczek zyje i szaleje. Trzymajcie za nas kciuki

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurka a może to jakiś krwiaczek i lepiej, żebyś poleżała?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@czarna_mala leze na hamaczku z nogami do gory. Jakos na polu latwiej mi myslec pozytywnie. Ciagle gadam do cudaczka. Mozliwe ze pospie troche. Pogoda cudowna. Pies i kot w siodmym niebie. Chyba wszyscy zadowoleni [emoji1] Moze cudaczkowi sie spodoba i z nami zostanie [emoji4] Mile niedzieli kochane

Martha daj znac jak beta

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry