reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

GosiaS lekarz wspomniał, że za rok in vitro będzie karalne, że niby debatują nad tym w sejmie, ale skad wzial te info, nie mam pojecia.... Paskudna ta Twoja goraczka, może faktycznie warto zastosować jakaś diete regeneracyjno - oczyszczajacą ?:)

zula_5 mi tez zawsze wydawało się, że in vitro to dla par, które nie mogą sami zajść, może się mylę..nie jestem lekarzem, chociaz słysząc in vitro zapala mi sie kontrolna lampka, że chcą mnie naciągnac na kase;/ bierz L4 i oodpoczywajcie ;) Zazdroszcze blizniakow:)

alusi.ia biorę acard juz chyba z pol roku, przed ostatnia ciaza juz go bralam, ale moze za krotko;/ Milego wypoczynku nad morzem! Oby pogoda dopisala;)

enya w koncu mieszkanko Wasze! super, juz jeden "problem" z glowy ;) jak Mama?

miesiejek, ten hematolog stwierdzil, ze wiekszej dawki clexane nie musze miec..., a i bezczelnie stwierdził, że nie jest od pomagania mi w ciaze lub jej donoszenie, ale tylko po to by mi sie krzywda nie stala ;]

alternatywa naprawde wiele przeszlas, trzymam kciuki za pomyslnosc! :)

chyba naprawde najpierw wybiorę sie do Jerzak, zobacze co ona mi powie, i jakie leczenie "wymysli" chociaz pewnie bedzie takie samo jak u kazdej z Nas, która do niej chodzi. Łudzę się, że jest więcej dziewczyn, które mimo hamowania 0% po jej leczeniu, donosilo zdrowe ciaze;)

W coś trzeba wierzyć....ehhh
 
reklama
Hej Dziewczyny
We wtorek wyszłam ze szpitala- nie znaleźli przyczyny brudzenia-niby pękło naczynko i tyle-na szczęście jest ok.
We wtorek też byłam na połówkowym badaniu w Katowicach . Widok CUDO ale nie wróciłam w pełni szczęśliwa .
Na badaniu lekarz nie był w stanie ocenić dolnego odcinka kręgosłupa ponieważ dzidzia w położeniu miednicowym o czym mnie poinformował ale nie ocenił też ARSA-(niepr. odejscie prawej tętnicy podobojczykowej) o czym nie wspomniał ani słowem!!!!
Dzwoniłam do kliniki ale dowiem się dopiero za tydzien bo jest tam raz w tygodniu.
Miałyście tak może że coś było nie ocenione po badaniu?
 
Alokin ja nie mialam ale miala moja kolezanka, zastawki w sercu nie mogl sie dopatrzec ale wszystko w potzadku jest. Mial slaby aparat usg po prostu.

Melduje ze my juz po operacji i jest narazie wszystko Ok, niedlugo zaczynamy wprowadzac plyny. :-)
 
Adidko no to super!!!!
No u mnie sprzęt miał dobry-nie wiem dlaczego nie ocenił-przy serduszku opis mam prawidłowy a to jest chyba powiązane.
 
alokin, może po prostu nie denerwuj się, tydzień minie szybko. Może po prostu zbadał i nie mówił, bo wszystko było OK.
aditko - super wieści!
Magda, przykro mi z powodu Twoich Aniołków - jak się pozbierałaś po takiej liczbie poronień?
Dużo dobrego słyszałam o Milewiczu z różnych stron. Gdzie przyjmuje? Fraxi ze zniżką na jakiej podstawie przepisuje?
misiejku, apolinko - każda z nas wiele przeszła - jednak nadal walczymy. Ja myślałam, że skończyłam walkę, ale nadal marzę do dziecku. I walczę. I mam nadzieję, że się uda. A na więcej informacji nie pozwoliła objętość stopki :D
 
Alternatywa Malina przepisywał mi Fraxi na 100% a moja ginka wypisuje mi na ryczałt, jak ostatnio się zapytała czy miałam na zniżkę to pokiwałam głową i tak wypisała. A na jakiej podstawie to w sumie mi to lata;-) Generalnie wg NFZ zniżka przysługuje przy zespole antyfosfolipidowym i złych wynikach białka C i białka S, no i oczywiście przy chorobie zakrzepowo- zatorowej w wywiadzie.

Alokin
ja na połówkowym usłyszałam z kolei że nerki małej są "do obserwacji" czyli w 30tc bo było jakieś światło w nerce ale w granicach normy. Za niecałe 3 tygodnie dowiem się jak to wygląda.

Aditko super że Piotruś już po;-) Namęczyło się biedactwo ale na szczęście pamiętał nie będzie.

Dzięki dziewczynki za zainteresowanie mamą - operację ma we wtorek a w poniedziałek idzie do szpitala. Jeśli nic nie wymyśli do tej pory to będzie OK:) Z nowości zrobiła sobie wymaz z gardła pod kątem bakterii i oczywiście nic nie wyszło. Była bardzo zawiedziona ale stwierdziła że pewnie lekarze (Ci pierwsi) mieli rację i to było na tle wirusowym:nerd: Ale nadal chodzi w polarze po domu owinięta szalikiem.

Co do mieszkania wszystko spoko tylko teraz 10lat spłacamy kredyt a ratę mamy taką jak moja pensja:baffled: Większość wydatków spoczywa teraz na barkach mojego męża a z jego pracą krucho....No ale powiedziałam A to muszę powiedzieć B....Właśnie dzisiaj złożyłam wniosek o likwidację książeczki mieszkaniowej z premią gwarancyjną. Coś tam zawsze wpadnie:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Aditka- strasznie się cieszę, że najgorsze minęło. Wielkie buziaki i uściski dla Was.

Apolinko- skoro nie chcą Ci dać heparyny to tym bardziej idź do Jerzak. Ona na bank da Ci clexanne

Enya- No to ja kciukam za mamę, żeby nic nie wymyśliła i żeby operacja przebiegła pomyślnie. Ja teraz jeżdżę z tatą od lekarza do lekarza i dalej nie wiadomo skąd ma to dziadostwo....

Alokin słońce moje, spokojnie. Ja nawet nie wiem o czym piszesz:) a u kogo i gdzie byłaś na połówkowym? U mnie wizyta w przyszłym tygodniu a jutro standardowa u zwykłej ginki...
 
zula_5 byłam w klinice w której miałam in vitro bo badania 2 pierwsze mam za darmo u nich.
Oceniają wszystko po kolei i też masz markery z ryzykiem które ocenia lekarz no i nie jestem zadowolona że nam nie powiedział że go nie ocenił i przede wszystkim dlaczego. Powodzenia w badaniach za tydzień.
 
reklama
Alternatywa o to chodzi,że nie bardzo się pozbierałam.Zamknęłam się bardzo w sobie.A co do Milewicza to jak on sam o sobie mówi nie jest cudotwórcą,ale na ścianach jego poczekalni wiszą zdjęcia 200 dzieciaków,które przyszły na świat dzięki jego pomocy.I tak na prawdę nie wiem na jakiej podstawie przepisuje fraxi ze zniżką.
 
Do góry