reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zdjątko Żabki :-) :-)
3100g i 56 cm długa. Zuch dziewczynka.
 

Załączniki

  • milenka.jpg
    milenka.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 120
Ostatnia edycja:
reklama
@Gabiś to podawkowałaś emocje heh. gdzie to zdjęcie ja widzę tylko takie co są dwie żabki :D (ok,ok wiem wiem)

@lamia78 Dzielna mamo, tul swoje słońce , gratuluję. Maleńka śliczota pewnie głodna bo rączkę w buzi miała.Suuper strasznie się ciesze
 
Witam się z województwa małopolskiego [emoji12]

@lamia78 gratulacje Kochana, śliczna Niunia [emoji173]

@kas90 a to nie rwa kulszowa?

@matulkaa tak jedziemy na powtórkę tego nieszczęsnego LCT... [emoji19]

@bertha nie puszczam kciuków [emoji110][emoji110]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@Gabiś to podawkowałaś emocje heh. gdzie to zdjęcie ja widzę tylko takie co są dwie żabki :D (ok,ok wiem wiem)

@lamia78 Dzielna mamo, tul swoje słońce , gratuluję. Maleńka śliczota pewnie głodna bo rączkę w buzi miała.Suuper strasznie się ciesze
Oj tam, dałam radę :-) :-)

@kas90 Beatka ma rację, to rwa, mnie też czasem tak boli i tylko z jednej strony.

A tą fotkę Milenki widać?

1494479026-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciocie forumowe:
Pytanie od Lamii: chodzi o kolejny zastrzyk Clexane. Ostatni zastrzyk Lamia wzięła wczoraj o 21ej, kiedy kolejny? Już teraz czy jak zwykle po 24 godzinach?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@lamia78, cudowna słodzinka, gratulacje!!!!
JA nie mam pojęcia jak z klesanem.

Rwa kulszowa?? Nawet nie wiem co to jest. Mam się tym przejmować lub coś z tym robić, skoro czuję to minimalnie (trudno nawet powiedziec ze to ból)?
 
Do góry