reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@lamia78, czekamy na foto :D
@Porzeczka1234, bardzo się cieszę, odetchnęłaś trochę?
@magda1208, a oprocz szczepienia Malina planuje cos jeszcze zmieniac w lekach lub cos? Chcialabym, zebyscie się mogli starac:*

U mnie ok! Czasem czuje ucisk na jakis nerw (chyba), jak staję na lewą nogę to po lewej stronie lędzwi cos mnie uciska. Ale staram się nie panikowac, bo siostra tez tak miala, z tym ze ją to nawet bardzo bolało, mnie słabo.
Poza tym codziennie wyczekuję już ruchów malca, tak bardzo nie chcę ich ominąć. Czasem wydaje mi się, że coś tam czuję, ale muszę jeszcze trochę poczekać.
 
@czarna_mala do zobaczenia :-) urywam się rano z pracy, mam nadzieję, że sprawnie to pójdzie, raz jak byłam na badaniu aktywności NK był mały sajgon :p tyle par naraz......
Jedziesz na test LCT?

@Destino nieustannie trzymam kciuki

@lamia78 pochwal się swoim szczęściem, jak tylko będziesz mieć maleństwo przy sobie

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabis super że dziewczyna taka duża jest ! A widzisz balaś się że nie zjesz grilla :D
Destino bardzo się cieszę Twoim szczęściem, widziałam Cię jak wychodzisz z gabinetu doktora P wtedy w marcu taka połamaną a teraz taka radość ! Bardzo bardzo liczę na to że urodziwa zdrowa silne dziecko !
Bea25ta za Ciebie mała też mocno trzymam kciuki :) !

Co do doszczepienia jak byłam u Sachy w Krakowie to on (zanim nie zrezygnował) tłumaczył mi że najpierw powinno się zrobić mlr a potem doszczepic bo może okazać się ze po 3 miesiącach jest wciąż duże. Więc jak Tobie Malinowski zalecił profilaktycznie doszczepienia to ja bym działa teraz :D a proboalas dostać ten zaszczyk na pęknięcie pęcherzyka ? Ovirelle czy jakoś tak ? Słyszałam że czasem to pomaga po dłuższych staraniach i może lepiej zaskoczy :)?
 
Nafoczka dziękuje ze pytasz :* czekam na wizytę 22 maja wtedy wszystko sie okaże. Jak byłam 5 maja ciaza niestety była o 2 tygodnie młodsza niż powinna, brak akcji serca... Wtedy wskazywało 6tc... Modlę sie bo co mi pozostało...
Alusia może będzie cud jak u @bea25ta. Trzymamy wszystkie kciuki

Kochana, dzięki Tobie też spróbuję kariotypy na Polnej! Może uda się na nfz i szybciej niż w Genesis.. Mam takie podejście, że tak samo jak Ty boje się tego badania. Jednak wierzę, że nie mogą zwalić się na nas wszystkie nieszczęścia :(
Aż nie chce się wierzyć, że na Polnej nie pobrali kosmówki!! Masakra jakaś.. Ja wczoraj pogadałam z babką z Genesis i obiecała, że wykonają badanie z poronienia do końca przyszłego tygodnia.
Mam do Ciebie pytanko, ponieważ ja pierwszy raz miałam zabieg teraz natomiast poroniłam samoistnie. Po zabiegu miałam po 28 dniach normalny okres. Teraz natomiast po 29 dniach mam upławy z krwią. Po poronieniu po ok tygodniu byłam na kontroli u gin i wszystko było ok i nawet mówiła, że miałam pęcherzyk 15 mm więc sugerowała, że zbliża się owulacja. Jednak teraz ta sytuacja mnie mocno niepokoi.. Czy to co mam teraz to okres? Jak było u Ciebie? A może inne dziewczyny miały podobnie jak ja? Chyba wybiorę się do tego Otweckiego, skoro tak polecasz. Gdzie przyjmuje Zawilska? Czy dostałaś od niej na nfz badania trombofilii itd?
Wierzę, że uda nam się znaleźć dobre leczenie i być może zaczniemy staranka ;) Kiedy Ty planujesz? Ja chciałabym na koniec lata, ale nie wiem czy wyrobię się z badaniami.. Mam nadzieję, że tak.
Co mnie skłoniło do leczenia poza Poznaniem. hmm chęć poznania innego punktu widzenia. Dużo słyszałam o Jerzak, uważam, że ma dosyć racjonalne podejście i najpierw wyklucza łatwiejsze sprawy do leczenia zanim przechodzi do grubego kalibru ;) Poza tym wszyscy odradzają mi steryd oraz szczepienia więc chciałam skonsultować się z lekarzem, który ma właśnie inny tor leczenia. Jeżeli masz ochotę możesz napisać na priv opiszę jak wyglądała wizyta itd. Nie chcę zamęczać tu dziewczyn na forum :)
Trzymaj się serdecznie i będziemy się wspierać w badaniach co ? ;) Buziak!
Witaj. Bardzo smutne to co piszesz :( u mnie dzidzia miała podejrzenie trisomii 21 w mianie 1:35 i urodził się zdrowy chłopczyk, oby i u ciebie lekarze się mylili
Beata seksik by był gdyby nie krwawienia.
Niby czekanie jest fajne bo to juz prawie za chwilę ale ja nerwus niecierpliwy jestem! ! Chcę tu i teraz już! !! Tyle na nią czekam ze juz dłużej nie wytrzymam chyba, już nawet porodu się nie boję. Od godz skacze na piłce jak głupia i nic.Ach te czekanie....bo powinien być jakiś guzik, naciskasz... się zaczyna :hmm:
Lamia dzieje się dzieje, a może już zadziało :* czekamy wszystkie jak te sroki na błyskotkę :)
@Gabiś kotus ma twoja królewna tez :*
Suska tylko ile skoro do tej pory bralam 50. Jutro 100 na bank, ale czy to nie zamalo. Moze milewicz nas fzis przyjmie. Byla 2 beta. Fajnie byloby na kogos zrzucic odpowiedzialnosc

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino kochana wiesz ze bardzo Ci kibicuję :*
@bertha tobie tez :* jest dobrze, niech dzielnie się trzymaja

@Porzeczka1234 wspaniałe ze usg bylo ok teraz nic tylko cieszyć się ciąża :*
 
Porzeczka gratuluję wizyty najważniejszy etap masz już za sobą,teraz tylko do przodu
Bertha kciuka za Komoreczki niech pięknie się dzielą
Lamia kciuki za Was:-*
Matulkaa jutro robisz mlr?
Avita?
 
reklama
HOP HOP!!! Ciocie forumowe - NIE ŚPIMY!!!! :-) :)

Śpieszę donieść, że otrzymałam piękne zdjęcie o 2.24 (przed chwilą), że jest na świecie już MILENKA WSPANIAŁA!! :-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :) GRATULACJE dla dzielnej Mamy i buziaki dla Córeczki..

P.S. O 22.42 było rozwarcie na 1 cm i skurcze co 8-12 min., a o 23.24 było 2 cm rozwarcia i skurcze co 3-6 min., ale zasnęłam i nie przekazałam żeby Wam emocje dawkować, @lamia78 - wybacz. Ale gruchnęłam za to teraz z newsem ta dam! :-D:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry