reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ciocie forumowe:
Pytanie od Lamii: chodzi o kolejny zastrzyk Clexane. Ostatni zastrzyk Lamia wzięła wczoraj o 21ej, kiedy kolejny? Już teraz czy jak zwykle po 24 godzinach?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi dawali co 24godz zarowno przed porodem jak i po porodzie
 
Myślałam @bertha ,ze się palisz na niego chyba ,że Cię ubiegnie burczuś, albo magda . Zresztą zaraz będzie wolny brzunio od Gabiś

Pewnie ze się pale, ale może któraś jednak wcześniej przejmie :)
Generalnie mega się stresuje ze zarodki nie przetrwają... :( chyba dzisiaj zadzwonię żebyśmy transferowali w 3 dniu a nie w 5... :/

Która testuje na dniach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@lamia78, cudowna słodzinka, gratulacje!!!!
JA nie mam pojęcia jak z klesanem.

Rwa kulszowa?? Nawet nie wiem co to jest. Mam się tym przejmować lub coś z tym robić, skoro czuję to minimalnie (trudno nawet powiedziec ze to ból)?
Rwa kulszowa czesto jest w ciazy. To przez ucisk na nerw. Niestety z tym niewiele mozna zrobic. W kazdym razie z dzieckiem ok nic mu nie grozi, Ty sie nacierpisz niestety
 
@lamia78 Kochan dużo zdrówka dla ciebie i małej księżniczki.
@kas90 Nie martw się kochana na zapas . Co do dalszego leczenia na razie nic nie wiem bo jak wcześniej pisałam zrezygnowałam wczoraj z wizyty po rozmowach z Paniami choć biję się z myślami czy dobrze zrobiłam . Miałam doszczepianie a za 2 tyg MRL.
@anetkruczek Dziękuję za cenne podpowiedzi.
@czarna_mala Pozdrawiam i życzę siły do dalszej walki.
@Czajak Co u ciebie.?
@Gabiś Teraz twoja kolej kochana.
@nafoczka Co uwas.?
@bertha Kochana będzie dobrze trochę wiary i głowa do góry.
Ja ten cykl odpuszczam muszę trochę ochłonąć . Szczepienie daje o sobie znać.
 
@lamia78 Kochan dużo zdrówka dla ciebie i małej księżniczki.
@kas90 Nie martw się kochana na zapas . Co do dalszego leczenia na razie nic nie wiem bo jak wcześniej pisałam zrezygnowałam wczoraj z wizyty po rozmowach z Paniami choć biję się z myślami czy dobrze zrobiłam . Miałam doszczepianie a za 2 tyg MRL.
@anetkruczek Dziękuję za cenne podpowiedzi.
@czarna_mala Pozdrawiam i życzę siły do dalszej walki.
@Czajak Co u ciebie.?
@Gabiś Teraz twoja kolej kochana.
@nafoczka Co uwas.?
No moja kolej, ale weź wytłumacz to mojej córce...uparta...jak urodze wpadaj do Miejskiego w odwiedziny to polulasz Małą, złapiesz fluidki i wszystko się odmieni :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry