reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Liluli pamietałaś buziaki

Dzidzia ok przezierność 1,7 żołądek jest nóżki raczki mózg na ta chwilę wszystko dobrze czekamy na papę

@Destino kochana jak się cieszę ze wszystko dobrze. Dr Quinn zawsze dawkuje mój eutyrox jak endo

Witam nowa koleżankę bardzo smutna twoja historia całuję.

Ps @bea25ta robi usg i mówił ale widoczna kość nosowa a ja myślę beatka miała rację
 
Ostatnia edycja:
Kurczę, dzieje się! Lamia, a jak się czuje odchodzenie czopu? skąd się wie ze to to?


Hihi, może, bo brzuszek Asiowy mi sprzed nosa zwędziła Destino :D

Dziewczynki!! Mamy dwa prawidłowe zarodki w pierwszym dniu! Teraz oby dalej się ładnie rozwijały i przetrwały do niedzieli... kolejne info dostanę w piątek. Ale się boje czy przeżyją..
Już w sumie 33% (jedna komórka) odpadła, wiec oby teraz już było dobrze... chce oba zarodeczki w brzuszku!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, żeby tak było!!! Kciuki za bliźniaki!!!

mhsv3e5ez4n46979.png
 
Destino - najwyzej 75 eutyroxu. Nie wiecej. Mi na poczatku ciazy tez szalalo i mislam 3.6 zwiekszylam o 25 i w 3tyg spadlo do ok 1.5
 
@Porzeczka1234 Kochana czy dzisiaj byłaś u Maliny bo ja miałam szczepienie , ale nie widziałam ciebie. Chyba , że nie pamiętam jak wyglądasz.?
Jestem po doszczepianiu na wizycie nie byłam bo na karteczce od Maliny nie było wzmianki więc po rozmowie z Paniami stwierdziłyśmy , że nie ma takiej potrzeby. Za dwa tygodnie MRL. Głowię się tylko w kwestii dalszych starań bo nie zapytałam Maliny bo nie było okazji Panie z recepcji mówią żeby się starać skoro było doszczepianie rozmawiałam też z dziewczyną ,, która również się doszczepiała i ona wspomniała , że stara się nadal w tych cyklach. Kurde sama nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
@Porzeczka1234 Kochana nie dostąpiłam tego zaszczytu , ale ucieszyłam się widząc remont bo się przyda. Już kiedyś w rozmowie z dziewczynami wspomniałam , że mogli by się postarać o remont. Rozmawiałam z Panią Ewą w kwestii wizyty u profesora. Stwierdziła , że skoro niema wzmianki na kartce to nie ma potrzeby. Po namyśle stwierdziłam , że skoro na kartce którą od niego dostałam jest tylko napisane doszczepianie i za 2 tyg MRL to pewnie ma rację. Tylko teraz mam mętlik czy mogę czy nie dalej się starać .
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny powoli wracam do zywych po urlopie[emoji4]choc praca juz od poniedzialku
Jeszcze w piatek wesele i wracam calkowicie.
Niezle naskrobalyscie[emoji4]
Buziaczki dla wszystkich[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry