reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kitki juz cie bola?? A chcialam prosic zebyscie jeszcze tydzien potrzymaly bo serduszka nie bylo. Albo sie pokaze albo nie i trzeba czekac.
Ale pecherzyk byl? I serduszko bedzie. Spokojnie. Jak trzeba czekac to czekamy i trzymamy kciuki ze zdwojona sila, trudno najwyzej odpadna[emoji6] a tak na serio - wierze ze bedzie dobrze, pomodle sie za Was
 
reklama
My już po.
36t1d, malutka waży 3300g, wszystko pozamykane, wysoko, na poród się w ogóle nie zanosi. Ciśnienie ok, ale jak opowiedziałam o świątecznych skokach ciśnienia to Dopegyt mam brać 4 razy dziennie. W razie gdyby znów kilka dni było duże to idę na.oddział do.szpitala.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta modlimy się i wierzymy. Teraz odpocznij a potem napisz więcej szczegółów. Nasza fasolka musi być silna ♡

@asia669 jesteśmy z tobą :*

@Porzeczka1234 cudowny bobodyn :)

@Gabiś to duża 3300 :) Wikus miał 3170 w 36+4

@susana jeszcze ty :) i @Liluli ?

@EvitaO ja miałam w kariotypach zwiększony region heterochromatyny pary 9 a M. zwiększone satelity pary 13 i mamy dwóch chłopców co nie oznacza ze lekarz patrzył na to sceptycznie.

@burczuś mocno trzymam kciuki &&&

@mickey* co u ciebie?

Co to dawania odpowiedzi lub nie i koła adoracji to jeśli są dziewczyny które wyskakują z pytaniem i znikają na całe tygodnie i nie piszą to trudno aby je wszystkie pamiętać a tym bardziej aby nawiązała się jakaś większą nic sympatii. Tak jak @czarna_mala kiedyś pisała ze aby otrzymać trzeba czasem też coś i dać nawet jeśli piszemy tylko jak zrobić śledzie na święta :)
 
Witam Was kochane,
niezaglądałam od poniedziałku i tyle stron że nie wiem już co komu odpisać
@Porzeczka1234 gratuluje maleńkiego bobasa
@bea25ta maluszek zapewne chce zrobić psikusa i się chowa, musi być dobrze
@Gabiś gratuluje pozytywnej wizyty, mała nie taka mała ;)ładna waga
@EvitaO bardzo mi przykro ale uwierz to nie koniec świata, Ja to mówię;)
ja mam podobny problem choć nie w kariotypach, też rozmawiałam z dr P o ivf z badaniem zarodków ale jak On to ujął, musisz być świadoma że to kosztuje kupę kasy, podał za przykład parę, która straciła kilka ciąż, po czym zbadali 4 zarodki i każde miało wadę genetyczną i to nie jest łatwa decyzja choć jest to zależne ile jesteś w stanie wytrzymać,ale musisz miećt rochę czasu żeby to sobie wszystko poukładać;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jestem i ja [emoji5]
A to moj Skarbus [emoji7][emoji7]

1492621840-aaaaaa.jpeg


Jakas dzis bylam zestresowana przed wizyta i nawet nie zapytalam ile moje malenstwo warzy. Ale o zdjecie sie upomnialam [emoji13]
za 2 tyg.kolejna wizyta [emoji5]

Bea Kochanie ktory masz tc? Ja wciaz trzymam kciuki[emoji110][emoji110]
To bedzie ciezki tydzien dla Ciebie ale bedzie dobrze,tez czekalam na serduszko i widzisz mamy juz 28tc.

@Destino [emoji8][emoji8]

@gabis super [emoji5]

 
Do góry