reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ooo temat na czasie...poród :-) :-) :-)
Ja miałam cc i długo nie mogłam dojść do siebie, rana źle się goila, masakra.
Teraz lekarz upiera się przy sn, ja mam pietra, ale nie że nie dam rady tylko jak @Avita boję się że coś pójdzie nie tak. Że tyle walki, przeciwności i cc zaplanowane to jednak większy spokój psychiczny.
Poza tym boję się że coś przegapie, nie wiem czego się spodziewać, jak to się zaczyna...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ooo temat na czasie...poród :-) :-) :-)
Ja miałam cc i długo nie mogłam dojść do siebie, rana źle się goila, masakra.
Teraz lekarz upiera się przy sn, ja mam pietra, ale nie że nie dam rady tylko jak @Avita boję się że coś pójdzie nie tak. Że tyle walki, przeciwności i cc zaplanowane to jednak większy spokój psychiczny.
Poza tym boję się że coś przegapie, nie wiem czego się spodziewać, jak to się zaczyna...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

A różnie się zaczyna, mówią że każdy poród inny!!
 
Jej, wy juz tak blisko porodu! Sama koncoweczka :) ale super :) szybciutko - z mojej perspektywy -to minęło :)
Pokazujcie brzuszki na końcówce! :) musze sie zaznajomić z nimi bo jeden bedzie moj! ;)

@bea25ta, pstrykaj zdjecia brzunia zanim urośnie a potem jak juz wybije! Będziemy podziwiać zmiany :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
No ja nie mogę bo malina mnie zakorkował:szok::D a raczej zakrążkował:-)
Ja już kończe temat porodu bo normalnie zaczął mnie boleć brzuch na samą myśl!!!!
 
Ostatnia edycja:
Avitka żebyś nie poszła na cc a korek zostanie na zawsze bo zapomnicie o nim w tej euforii :-).
No masz rację, jeszcze o krążku muszę pamiętać! Ale w tym temacie zapowiedziałam już rozmowę z @nafoczka
A teraz jeszcze zapodałam globulkę i zawsze wtedy go dotykam!! Mówie wam już wolę robić zastrzyki z fraxi mimo zrostów, sińców itp niż wkładać te globulki!!!!
 
@Awita ja rodzilam dwa razy silami natury,zawsze po terminie,i to było bardzo męczące to czekanie,każdy porod przebiegał podobnie tylko na końcówce było inaczej,do tego bóle krzyzowo brzuszne,tragedia,przy drugim porodzie czulam ze oszaleje,i dlatego teraz bylam nastawiona na cesarke,mam przepukline kregoslupa,ale lekarz mowi ze nie ma przeciwwskazań,mąż nalega na poród naturalny,naogladal sie w telewizji o cesarkach,i uważa ze naturalnie bezpieczniej,tak wiec sama sie zastanawiam,oczywiście wybor należy do mnie,ale tu czas jeszcze pokaże,ale jesli bedzie wszystko w porzadku to raczej naturalnie będę rodzic!
 
reklama
No masz rację, jeszcze o krążku muszę pamiętać! Ale w tym temacie zapowiedziałam już rozmowę z @nafoczka
A teraz jeszcze zapodałam globulkę i zawsze wtedy go dotykam!! Mówie wam już wolę robić zastrzyki z fraxi mimo zrostów, sińców itp niż wkładać te globulki!!!!
Do usług :*

@kas90 @agatush co u was? Dziś was nie widzialam :)
 
Do góry