reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Sorki ale nie mogę się z tobą zgodzić to jest właśnie forum " przyjaźni " i " poronień " z tego co zanotowałam i obserwuje co się dzieje tutaj to wiem że dużo dziewczyn przeżywa to co się dzieje u innej , martwią się jedna o drugą , płaczą i modlą sie wspólne i nie chodzi o przypadkowe osoby ale takie które zawsze były , są i będą . Jak zauważyłam dużo osób spotyka się po za forum i maja kontakty nie tylko na forum Wiec jestem tego na 100 % pewna ze z stąd wypływają naprawdę wspaniałe znajomości i a może nawet przyjaźnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ovli 22
Nic dodać nic ująć .
 
reklama
Marzycielka jak wszystko oki to nie szukaj kochana [emoji8]
Ja jeszcze ok 2 tyg musze czekac ☹️ no i siknac musze czy dalej mam ta ureaplasme [emoji20]
Zosiak witaj [emoji5]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
@dżoł, mam nadzieję, że antybiotyk teraz już pomógł!
@Kwiatuszekk23, powodzenia, niech maluchy zdrowo rosną:*
@ovli22, to faktycznie nie masz za ciekawie. Ja za to panicznie się boję borowania zębów. Zawsze jestem na fotelu cała spocona ze strachu, mimo znieczulenia, a dentystka ma ubaw.
Nawet chodzę do kliniki o nazwie "skrzat" :D
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka to czytanie z doskoku wychodzi Ci fantastycznie też tak jakby czytam z doskoku,ja po kolejnej dawce intralipidu jeszcze 1wlew i śmigam na Prokocim czy spadła moja agresja,
Sus jak brzunio?uspokoiła się z twardnieniem?
Kwiatuszka powodzenia i zdroweczka dla całej rodziny
 
Kwiatuszek, powodzenia!!! :*

Dziewczyny, przygotowujcie piękne brzuszki do przejęcia w maju! Maj bedzie moj! ;) juz nie liczę kwietnia, olewam teraz starania, czekam na in vitro. to bedzie 20 cykl starań po poronieniu.. moze bedzie w końcu sukces..


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Kocha
Hej dziewczyny byłam dziś u ginekologa i szyjke mam 3,62cm zaczął mi się 23 tydzień co myślicie mówił że tragedii nie ma a i ruchy czuje dość już mocne i częste oraz rano miałam twardy brzuch :(
Co do wyników morfologii poprawiło się 8,2 było 1 kwietnia a z dziś 8,6 fakt nie ma rewelacji ale coś idzie w dobrym kierunku tyle ze ta szyjka:( jak myślicie dziecko może być juz tak ruchliwe ?
To moja 3 ciaza i nigdy nie czułam ruchów:(
A teraz tego się boje bo myślę że to skurcze..
Powodzenia dla innych! :***
Kochana ja mam dwoje i w 23 tygodniu napewno juz czuc ruchy dzidzia ma duzo miejsca i szaleje:*:* jakbys sie martwila jedz na ip zrobia usg i sie uspokoisz:)
 
reklama
Marthi, rozumiem kochana. Tez mialam w sobie taki bol dlatego zniknelam na jakis czas. Sa takie sinusoidy. Co jakia czas dystansuje sie by zlapac rownowage

Czarna mala a mnie bola nasze ciaze i jest mi przykro, bo kolejnej z was sie udalo a nam nie wychodzi. Wiem jednak, ze to zazdrosc i ucze sie z tym radzic, bo tak naprawde to bardzo sie ciesze z kazdego babelka, tylko te radosc czasem przyslania bol ducha

Asiu 669 mam nadzieje ze to tylko bledy urzadzenia a maluszek caly i zdrowy bedzie umilal ci zycie

Witaj Zosiak

Kwiatuszku dziekujemy za twoja obecnosc. Moze czasem uda ci sie nas podczytac i znowu cos podpowiedziec. kurde przykro sie rozstawac. Wszystkiego dobrego

Bertha niedlugo cie dogonie. U nas mimo zakazow 13 cykl staran od ostatniego poronienia i nic

Dzol to juz niedlugo wracasz do gry

Marzycielka, powodzenia. Dziekuje za slowa zyczliwosci.

Mnie malo bo duzo pracuje. Czasem nawet z mezem sie nie widze. Ale to dobrze, bo nie mam czasu na mysli.


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry