reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@zosiak 3 x 6 tyś czy 6 tysięcy łącznie? Jak się nazywa ten twój dr ponawiam zapytanie?

Ja sie lecze u prof Malinowskiego Łódź
Miałam 12 szczepień po 700 zl łącznie z tymi 2 w ciąży, 4200 badania przed szczepieniami jakies 4-tyś mrl i różne inne łącznie ok 15 tyś z benzyna i wizytami
6 tys za calosc lekarz Magnucki
@nafoczka haha glodnemu chleb na mysli, o czymmyslisz?
Szkoda ze tak ostatnio malo sie usmiecham a zawsze taka wesola bylam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@ovli22 boisz sie samego wklucia czy bolu? A moze widoku igly? Musisz sie przelamac to nie takie straszne wiesz jak mnie pokluli w szpitalu. Mam niskie cisnienie i niestety zylki mi zanikaja. Czlowiek wszystko zniesie byle bylo dobrze.

Wiesz co boje się tego uczucia wkuwania !!
Ja bardzo boje się pobierania krwi a mam praktycznie co miesiąc albo 2 razy w miesiącu ! Czasami tak się zestresuje ze mam później siniaki na pół ręki .
Głupie rzeczy sobie wtedy wyobrażam , cała się spinam , czasami jest Ok i daje radę a czasami nie mogą mi pobrać krwi bo dość ze mam malutkie to jeszcze pękają albo krew nie leci bo jestem cała sparaliżowana .

Teraz troszkę to opanowałem tak nie marudzę jak mi pobierają ale kiedyś masakra .

Pamiętacie czasy higienistki w szkole ? To ja ze szczepionki od niej uciekłam chyba z 3 razy to moim rodzice byli sądownie wzywani do doprowadzenia mnie to przychodni ! Tak strasznie się bałam ze zawsze takiego wstydu jej narobiłam mając 16-17 lat ha ha .

Wiem ze jestem dziwna ja się nawet boje zmierzyć ciśnienia !!! Serio boje się cholernie tego ! Nawet nie pytajcie co ja sobie wtedy wyobrażam !!! Słyszę każdy puls i się bardzo denerwuje ze mi żyły razem z sercem wyskoczą i umrę . Jak byłam w szpitalu to kilka razy mi mierzyli bo złe wyniki wychodziły . Masakra ale próbuje to pokonać za każdym razem jest lepiej . To jest taka moja fobia .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kas90 dziekuje [emoji4]

@ovli rzeczywiscie hardcore z Ciebie.
Ja tez nie lubie pobierania krwi ale od zeszlego roku to dla mnie chleb powszedni[emoji4]
Jak juz urodze to zostane dawca krwi ,bo serio sie przyzwyczilam i nie bede mogla obejsc sie bez klucia.
A tak na powaznie to krew jest zawsze potrzebna,teraz nie moge bo musze zadbac o siebie ale w przyszlosci obiecuje oddawac[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zosiak 3 x 6 tyś czy 6 tysięcy łącznie? Jak się nazywa ten twój dr ponawiam zapytanie?

Ja sie lecze u prof Malinowskiego Łódź
Miałam 12 szczepień po 700 zl łącznie z tymi 2 w ciąży, 4200 badania przed szczepieniami jakies 4-tyś mrl i różne inne łącznie ok 15 tyś z benzyna i wizytami
Duzo Cie to wynioslo:/ ale czytalam o tym profesorze to on to rozpoczal pomogly Ci jak u Ciebie to wyglada strasz sie dalej a moze juz ciaza?
 
Duzo Cie to wynioslo:/ ale czytalam o tym profesorze to on to rozpoczal pomogly Ci jak u Ciebie to wyglada strasz sie dalej a moze juz ciaza?
Dużo bo po piersze miałam tych szczepień mnóstwo zazwyczaj wystarczy 3 u mnie nie wystarczyło mrl nie chciało sie podnieść stad dodatkowo 7x700 zł. Jak to się skończyło nie wiem właśnie jestem w ciąży 8 tydzień zobaczymy. Dojazd do Łodzi też kosztuje mam ponad 200 km w jedna stronę. Tak on to rozpoczął myślę ze doświadczenie mu nie brakuje zobaczymy co los przyniesie
 
reklama
Dziewczyny, dzis przygoda z bb sie u mnie konczy. Za staraczki nieustanie bede trzymac kciuki! Za ciezaroweczki i mamusie także. Malo sie udzielam, nie mam.juz na tyle czasu przy dwojce szkrabow. Bardzi Wam DZIĘKUJĘ! Za pomoc, za.postawienie do pionu gdy panikowalam. Oby forum nie przetrwalo dlugo i ta ciezka droga do szczescia sie skonczyla. Zeby nas bylo jak najmniej!
Powodzenia!
 
Do góry