reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@ovli22 boisz sie samego wklucia czy bolu? A moze widoku igly? Musisz sie przelamac to nie takie straszne wiesz jak mnie pokluli w szpitalu. Mam niskie cisnienie i niestety zylki mi zanikaja. Czlowiek wszystko zniesie byle bylo dobrze.
38dcf3805e3e0e021e45dde4d8ad26a6.jpg
to moje ciśnienie ;) zawsze przed badaniem piję wodę, a szukanie żyłki trwa trochę, no chyba że zemdleję :) choć ostatnio jestem dzielna i zdążę powiedzieć że coś jest nie tak i w porę zostaję uratowana :) no taka cholera już wrażliwa jestem, jedyna taka czarna owca w rodzinie [emoji12] dlatego napisałam, że chylę czoła pielęgniarkom i położnym, ja nie dałabym rady :)
@zosiak ja u doc Paśnika w Łodzi w APC płacę 600zł za jedną, czyli za jeden zestaw wychodzi 1800zł :)
 
reklama
@zosiak 3 x 6 tyś czy 6 tysięcy łącznie? Jak się nazywa ten twój dr ponawiam zapytanie?

Ja sie lecze u prof Malinowskiego Łódź
Miałam 12 szczepień po 700 zl łącznie z tymi 2 w ciąży, 4200 badania przed szczepieniami jakies 4-tyś mrl i różne inne łącznie ok 15 tyś z benzyna i wizytami
 
@zosiak to ja mam taki skarb pod reka,dobrze wiedziec jakbym potrzebowala wklucia[emoji5][emoji12]
Rzeczywiscie sporo to wszystko kosztuje,ale czegoz czlowiek sobie nie odmowi zeby utulic dzieciatko[emoji4]
A powiedzcie mi czy te przeciwciala allo moga same jakos sie zmienic?lub czy jesli ktos ma niskie ,to ma zerowe szanse?czy tylko przy 100% zgodnosci z matka (Tak zrozumialam Kwiatuszka jak mi tlumaczyla)?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wolę sama, bo mam kontrolę nad wszystkim :D U dentysty też bym najchętniej sama sobie borowała zęby, haha;p

Mam tak samo, mnie robi mój mąż [emoji6] umarłabym jakbym sama musiała sobie zrobić zastrzyk, dlatego chylę czoła pielęgniarkom i położnym [emoji4]
Ja tez robie sama. Czasami w ramie dla odmiany. jak moj T.zaczal sie kiedys modlic na tym zastrzykiem to podziekowalam,wole osobiscie [emoji2]

Ovli jak bedziesz musiala miec juz zastrzyki to bedziesz je robila bez mrugniecia okiem [emoji6]


 
Ostatnia edycja:
reklama
No super wsadzić i wyciągnąć jak najszybciej !! Super teoria a teraz zosia napisz jak to brzmi w praktyce ha ha u mnie majty pełne !!!
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hahaha i jak się czyta z doskoku to można różnie to odebrać
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,018_Ve_orig.gif
 

Załączniki

  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,018_Ve_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,018_Ve_orig.gif
    62,5 KB · Wyświetleń: 462
Do góry