reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czarna mala a mnie bola nasze ciaze i jest mi przykro, bo kolejnej z was sie udalo a nam nie wychodzi. Wiem jednak, ze to zazdrosc i ucze sie z tym radzic, bo tak naprawde to bardzo sie ciesze z kazdego babelka, tylko te radosc czasem przyslania bol ducha
Wybacz Destino ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi. W pierwszej części piszesz mi, że bolą Cię nasze ciąże a kończąc piszesz że tak na prawdę cieszysz się z każdego bąbelka. To jak to w końcu jest? Chciałam zakończyć temat, ale skoro dyskusja wraca [emoji57]
 
reklama
Daje rade chociaż o wszystko się martwię myślę pozytywnie ruchy czuje więc może bd dobrze!
Motylku musi być dobrze!!!nie ma innej opcji
Dziewczynki przestańcie już z tą dyskusja
Wiecie dziś jak weszłam na bb to zobaczyłam tyle stron do przeczytania ile dawno nie było nawet po 2dniach,a tu czytam i nieprzyjemna wymiana zdań ja jeszcze pamiętam czasy jak było tyle stron do czytania ale po przeczytaniu płakałam se śmiechu,także no skończyc temat
 
Motylku musi być dobrze!!!nie ma innej opcji
Dziewczynki przestańcie już z tą dyskusja
Wiecie dziś jak weszłam na bb to zobaczyłam tyle stron do przeczytania ile dawno nie było nawet po 2dniach,a tu czytam i nieprzyjemna wymiana zdań ja jeszcze pamiętam czasy jak było tyle stron do czytania ale po przeczytaniu płakałam se śmiechu,także no skończyc temat

Mickey nic się takiego nie stało wymieniliśmy tylko swoje zdanie , każdy z nas jest inny i ma inne poglądy na różne tematy i sprawy ale nadal się szanujemy ;)

Kas90 jakoś sobie zaczynam radzić z tym ale ciężko było bo zachowywałam się jak dziecko !! Robiłam szopki w szpitalach w wieku 23 lat panikowałam jak jakaś psychiczna ;) teraz staram się nie myśleć o tym co może mi się stać podczas pobierania krwi ( jakieś zawały serca , wylewy , pęknięcie żył itd ) po prostu to nie ma sensu ! Jest dużo lepiej , jak chce mieć dziecko to muszę się ogarnąć w tych sprawach .

Bertha ja już czekam z niecierpliwością na twoje 2 grube krechy !!! Yuppy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybacz Destino ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi. W pierwszej części piszesz mi, że bolą Cię nasze ciąże a kończąc piszesz że tak na prawdę cieszysz się z każdego bąbelka. To jak to w końcu jest? Chciałam zakończyć temat, ale skoro dyskusja wraca [emoji57]

Dyskusja trwa kochana ;) dzisiaj można się wypowiadać ha ha zapraszam na gorzkie żale ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Malina i do Jerzak tez jezdze po tej ciqzy biochemicznej ktora poronilam w lutym sprawdzam cukier w nastepnym tyg jesli bedzie ok to moze jeszcze w tym miesiacu zaczniemy sie starac jestem swiezo po szczepieniu a u maliny widze nowe twarze i sie zastanawiam co z poprzedniczkami czy sie staraja a moze sa juz w ciazy hmmmm
 
reklama
Tak Malina i do Jerzak tez jezdze po tej ciqzy biochemicznej ktora poronilam w lutym sprawdzam cukier w nastepnym tyg jesli bedzie ok to moze jeszcze w tym miesiacu zaczniemy sie starac jestem swiezo po szczepieniu a u maliny widze nowe twarze i sie zastanawiam co z poprzedniczkami czy sie staraja a moze sa juz w ciazy hmmmm
Jakie masz wrażenie po wizytach u prof Jerzak? [emoji6]
 
Do góry