reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej dziewczyny byłam dziś u ginekologa i szyjke mam 3,62cm zaczął mi się 23 tydzień co myślicie mówił że tragedii nie ma a i ruchy czuje dość już mocne i częste oraz rano miałam twardy brzuch :(
Co do wyników morfologii poprawiło się 8,2 było 1 kwietnia a z dziś 8,6 fakt nie ma rewelacji ale coś idzie w dobrym kierunku tyle ze ta szyjka:( jak myślicie dziecko może być juz tak ruchliwe ?
To moja 3 ciaza i nigdy nie czułam ruchów:(
A teraz tego się boje bo myślę że to skurcze..
Powodzenia dla innych! :***
 
Witam was

@susana gratulacje dobrze ze z dzidzia w porządku

@kas90 milo ze krzywa w normach

Ja tez dziś robiłam wyniki badań glukoza 85 także spoko mocz dobrze krew lekkie odchylenie w jednym wyniku attp 33,3 norma od 24 do 44 na resztę czekam a bylo tego mnóstwo od toxo rozyczkę hivy kiły po odczyn combasa nawet malina zlecił hcv pobrali mi tyle krwi ze kazała się napić 3 kubki wody

@motylek1234 proszę Cię cholera niech ci ten cholerny pesar na tą szyjke założą nie możesz zasugerować lekarzowi ze chcesz bo się boisz ja juz bym lament zrobiła na całe Pomorze dlaczego jesteś taka bierna wiem ze sie martwisz o maleństwo ale czy byś bardziej bezpiecznie się nie czuła

@Liluli @susana mam nadzieję że u fondie wszystko dobrze jesli sie nie chce odzywać z wyboru nic nie poradzimy ściskam was
 
Motylek, zrób coś bo jak czytam jak krótka masz szyjke to aż się dziwię jak ty możesz tyle nocy przespać,pessara,szew weź narzucać lekarzowi!!!
@susana gratuluję udanej wizyty i wzorowej szyjki!!!
 
@Nusia123, naficzce już się udało, ma słodkiego bąbla :D
Naficzka potwierdza. Kram zamknięty (co nie @bea25ta ? :D
Co do Fondie to powiela się schemat bo prawie wszystkie dziewczyny zniknęły jak urodziły. Tylko ja pozostałam wierna :D @Doris:-) @Kitki @Magda82... @Kwiatuszekk23 tez choć coraz rzadziej. Dlatego tak napinam na pisanie o sobie. Dziewczyny mają pewna wiedzę a potem znikają i to wszystko przepada zatem do roboty i pisać mi wypracowania i no juz :)
 
Naficzka (@nafoczka), dobrze, że nie napisałam jeszcze p zamiast f :D

@Ilis91, wizyta była na 19 coś.
Pamiętaj, zeby na 12h przed badaniem nie przyjmowac nic oprocz wody. Ja wczoraj bardzo tego pilnowalam i dzis cukier na czczo był idealny, a kiedys na granicy normy. Lub moze jeszcze to, ze wtedy nastałam się 45 minut w kolejce mialo wplyw?

Dziewczyny, od kiedy mierzy się szyjkę? Jestem sprawdzana na każdej wizycie, (wszystko pozamykane), ale chyba dr nic mi nie mierzyła.
 
Naficzka potwierdza. Kram zamknięty (co nie @bea25ta ? :D
Co do Fondie to powiela się schemat bo prawie wszystkie dziewczyny zniknęły jak urodziły. Tylko ja pozostałam wierna :D @Doris:-) @Kitki @Magda82... @Kwiatuszekk23 choć też coraz rzadziej. Dlatego tak napinam na pisanie o sobie. Dziewczyny mają pewna wiedzę a potem znikają i to wszystko przepada zatem do roboty i pisać mi wypracowania i no juz :)

No tak ale przeważnie dziewczyny piszą po urodzeniu jak się czują itd chociaż tyle by napisała , bo jak potrzebowała wsparcia i pomocy to pisała po 3 strony !!!! Bezsensu w ogóle !!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie,
co ja mogę dodać sama odzywam się rzadko, ale nie mam nic na usprawiedliwienie swe ;), ale w razie czego historię opisałam :D
Motylek czytam i czytam to co piszesz i nic nowego nie napiszę, ale do cholery weź się w końcu postaw twojemu lekarzowi, bo ta szyjka coraz krótsza, a Ty nie możesz jeszcze rodzić! niech Ci założą szew lub passer , ja bym nie czekała tylko działała...
wszystkie ciężarne całuję w brzuszki, a za wszystkei walczące trzymam kciuki .
Franio/Wiktor dziś pokazał swoje usta i lekarka stwierdziła , że piękne ;). Dla mnie niczym sie nie różniło od warg sromowych ale co ja sie tam znam na usg :D. Waży 900 g i kopie gdzie popadnie.
Matka natomiast ma pić jeszcze więcej wody, bo 2 litry to za mało i dlatego mam ketony w moczu. No cóż pozostaje mi pić i sikać... ;)
dziś 26+2
 
Do góry