reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Sus ciesze sie razem z toba [emoji1]

Kas gratuluje krzywej. Mnie bez ciazy mdlilo [emoji3]

Nusia czas bardzo szybko minie, zobaczysz.

Marthi rozumiem cie bardzo. Coraz wiecej ludzi z dziecmi i brzuszkami i ciesze sie ze innym sie udaje, ale bol wciaz odzywa sie w sercu. Tule cie Kochana

Matulkaa co powiedzial ci lekarz jak zobaczyl twoje wyniki haplotypow?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kas super ze badania wyszly dobrze [emoji5]
Mnie jutro czeka picie glukozy..

Sus super ze szyjka i dzidzia ma sie sie dobrze.
Moze pij tez sok z buraka.
Ja mam teraz hemoglobine 11.9 ale poki co zelaza mi nie dal.

 
@Marthi jestem tu nowa ale odpowiem[emoji4]
Tez mam taki czas ,ze kazdy albo rodzi,albo jest w ciazy albo juz ma dzieci,bardzo ciesze sie z ich szczescia,ale w koncu chcialabym zasmakowac swojego[emoji4]pocalowac takie male szpytki...jak nie to moze ktoras udostepni od swojega baczka szpytke do pocalowania dla cioci?[emoji16]
Chcialabym sie zebrac w sobie i nabrac energii ale ciezko mi,a zawsze mialam tyle optymizmu w sobie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak acard heparyna progesteron i steryd = żelazny zestaw. (Chyba to dopisze w wątku :) )
Jeśli chodzi o bole i złe samopoczucie to nie ma reguły. Ja dwa poronienia miałam z plamieniami a dwa zdradliwie czulam się extra dobrze.
Dziekuje kochana mam nadzieje ze teraz ci sie uda:):) a jaki steryd?? Na co jest acard?
 
Acard rozrzedza , clexan przeciw zakrzepowe , encorton daje kopa to jest steryd.

Funia możebyc moja pytka?Albo meza mego dlugasne ma dłużej można ciumkac ;-)
 
reklama
Do góry