reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej
Wutam sie i ja
U nas też rano lało
W dodatju robią nam adfalt na ulicy przed domem i wszystko rozkopane

DorciaMamaOlka
Pamiętam cie z wrześniowych mam .
Zajżałam tam parę razy ale jakoś nie mogłam sie odnależć na tamtym forum
Dziesiątki postów dziennie , do tego masa dziewczyn z innymi problemami ...a bardziej bez problemów takich jak u nas .Witaj może u nas znajdziesz odpowiedzi na dręczące cie pytania

Gabiś
Cudo twój szkrabek kochany !!!!!!!!!!!!!!!
A tą płcią to tak czasem jest .
Mnie dwóch ginów mówiło że będzie chłopczyć a na prenatalnym Dudarewicz powiedział że dziewczynka
I bądż tu mądry ........Czekamy więc obie , czas pokaże ...Najważniejsze żeby dzieciaczki były zdrowe i to dla mnie tylko sie liczy .

Sus, a jak się ogólnie czujesz :D?
 
@susana, ja też nie do końca jeszcze dobrze czuję się na listopadowych mamach, nie podchodzę tak beztrosko i z takim zapałem do ciąży jak za pierwszym razem. Nie głoszę całemu światu. Jestem raczej opanowana i spokojna (co do mnie niepodobne!) i w ogóle cieszę się, że w tej ciąży jestem. Cieszę się tym dniem, który jest.
Ale powiem Ci, że połowe mam jest po poronieniach (tez nawracających), co mnie zaskoczyło, że aż tyle kobiet ma taki problem.Z tym, ze chyba tylko ja się diagnozowałam i jestem na zestawie.


O , @agatush, moja równolatka :* co słychać?
 
Witajcie w strachu ale załaczę zdjęcie
IMG_20170306_155046.jpg
Pojechałam dziś na betę będzie po 20.
Pobolewa mnie brzuch boję się
To jakiś cud mnie nigdy się nie przytrafiło zeby zajść za 1 razem nie wierzę w to jeszcze nie cieszę się zobaczymy co będzie Modlę się do św Rity aby było dobrze
@bea25ta przepraszam ze dopiero dziś się odzywam ale na początku te cienie nie byłam pewna co to jest
 

Załączniki

  • IMG_20170306_155046.jpg
    IMG_20170306_155046.jpg
    417,1 KB · Wyświetleń: 174
@susana, ja też nie do końca jeszcze dobrze czuję się na listopadowych mamach, nie podchodzę tak beztrosko i z takim zapałem do ciąży jak za pierwszym razem. Nie głoszę całemu światu. Jestem raczej opanowana i spokojna (co do mnie niepodobne!) i w ogóle cieszę się, że w tej ciąży jestem. Cieszę się tym dniem, który jest.
Ale powiem Ci, że połowe mam jest po poronieniach (tez nawracających), co mnie zaskoczyło, że aż tyle kobiet ma taki problem.Z tym, ze chyba tylko ja się diagnozowałam i jestem na zestawie.


O , @agatush, moja równolatka :* co słychać?

:)
Co do wrześniowych mam to rzeczywiście dziewczyny są bardzo aktywne ;) ja czasem nie nadążam postów pisać. I też podobnie jak piszesz @kas90 mało dziewczyn się diagnozowało nawet jeśli któreś straty mają ( albo mnie sie tak wydaje bo nie nadążam nadrabiać wpisów :))

Doskonale Cię rozumiem w kwestii tej powściągliwości co do radości. Ja odetchnęłam z ulgą po USG genetycznym trochę, ale cały czas stres i strach są - i będą to chyba dla nas charakterystyczne. U mnie o ciąży póki co wiedzą w pracy, moja przyjaciółka i moi rodzice :p nikt z rodziny męża o niczym nie wie i pozostali z mojej też nie - po prostu po naszych poprzednich przejściach woleliśmy poczekać. Teraz mamy intensywny weekend bo 2 imprezy rodzinne więc chyba nadszedł czas żeby się chwalić :) Zresztą - trudno będzie mi to ukryć bo brzuszek u mnie zaczyna się uwidaczniać :D

W kwestii samopoczucia - jest nieźle. Od 5 dni nie wymiotowałam :biggrin2: mdli mnie jeszcze i raczej mam ograniczone menu, ale cieszę się,że przynajmniej te wymioty ustały (odpukać). Za to męczy mnie teraz ból głowy :/ może nie jakiś bardzo silny i uciążliwy, ale daje o sobie znać.

Jutro mam wizytę u mojej lekarki więc zobaczymy co ciekawego mi powie. Pomimo zwiększenia dawki faxi rośnie mi fibrynogen :/

Kasiu a Ty jak się czujesz?

W kwestii L4 myślę, że lekarka nie powinna robić Ci problemów. Pytanie jak do tego podejdzie. Moja wypisała mi zwolnienie jak na USG zobaczyła serducho :*
 
@czarna_mala bedziesz badać MLR po szczepieniach?bo wiem ze Pasnik nie kazdemu mowi zeby zbadac. @Porzeczka1234 @Czajak testujecie ? @magda1208 @burczuś co u Was? Wszystkim brzuchatkom kibicuje....:-) :-)
@mała79 będę badać. Na początku mówił, żeby nie badać ale dziś przed szczepieniem weszłam na konsultację i kazał zbadać 3-4tyg po 3dawce. Wolę jednak sprawdzić nauczona doświadczeniem dziewczyn ;) ale Allo będę robić w Krk na Prokocimiu, bo w APC 480zł, a na Prokocimiu 300zł, czas oczekiwania na wynik ten sam, a ja dodatkowo robiłam pierwsze Allo na Prokocimiu więc odczynniki będą te same :)

Witajcie w strachu ale załaczę zdjęcie
Zobacz załącznik 797851
Pojechałam dziś na betę będzie po 20.
Pobolewa mnie brzuch boję się
To jakiś cud mnie nigdy się nie przytrafiło zeby zajść za 1 razem nie wierzę w to jeszcze nie cieszę się zobaczymy co będzie Modlę się do św Rity aby było dobrze
@bea25ta przepraszam ze dopiero dziś się odzywam ale na początku te cienie nie byłam pewna co to jest
No proszę jaka niespodziewajka :) czekamy na wynik, choć to tylko formalność ;) który dpo masz?
 
@Porzeczka1234 , czekamy na wieści z bety. Kreseczka słodziutka:D Zawsze musi być ten pierwszy raz:) Mnie pomaga ta modlitwa, gdy dopada mnie niepokój. może i tobie pomoże, jeśli zechcesz, to posłuchaj :)

@agatush, ładny suwaczek :) mnie piersi bolą co drugi dzień, więc już przywykłam. Dzisiaj jest mi niedobrze, dlatego musiałam... usmażyć frytki:D
Jutro pierwsze usg, będzie 5t1d.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry