reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 super, kciuki za betę!
@bertha również &&& :*

@susana będzie PSIOCHA jak nic :D
@czarna_mala do środy wyzdrowiejesz :)
@bea25ta ćwicz ćwicz :p
@kas90 co ci się ciekawego śniło?

A co do wątków "...owek" tez byłam na lipcowkach ale zrezygnowalam bo za dużo postów, za mało konkretów i zbyt "przyziemne" problemy typu ja przytulam za dużo a ty za mało. . dlatego pozostałym tu z wami :)
 
@Porzeczka1234 ja w kazdej ciazy miałam ten drugi paseczek tak mało wyraźny. [emoji6] gratuluje!!!![emoji8] i nie denerwuj sie bo brzuch pewnie z nerwow boli! [emoji6]


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Witajcie w strachu ale załaczę zdjęcie
Zobacz załącznik 797851
Pojechałam dziś na betę będzie po 20.
Pobolewa mnie brzuch boję się
To jakiś cud mnie nigdy się nie przytrafiło zeby zajść za 1 razem nie wierzę w to jeszcze nie cieszę się zobaczymy co będzie Modlę się do św Rity aby było dobrze
@bea25ta przepraszam ze dopiero dziś się odzywam ale na początku te cienie nie byłam pewna co to jest

Wow, gratulacje!! Piękna krecha :) który dziś dpo??


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
dziewczyny zadzwoniłam do mojego immunologa, żeby skonsultować mlr , nie mam do niego prywatnego telefonu a pani recepcjonistka uznała nie chciała mi dać dr do telefonu tylko sama udziela informacji. Jak jej powiedziałam, że mlr z mężem wyszedł 23% (po szczepieniach z dawcą) to mnie ochrzaniła, że powinnam zrobić mlr i z mężem i z dawcą...nie rozumiem, po co skoro to nie z dawcą się będę starać o dziecko, dr mi nic takiego nie mówił. Proszę pomóżcie, czy tak jest rzeczywiście, że po szczepieniach z dawcą robi się badanie mlr też z dawcą? Jaki to ma sens skoro nie znam wyniku mlr z dawcą sprzed szczepień, do czego to ma się odnieść?...
 
reklama
@czarna_mala , @bertha dziś jest 12 dzień po owu
@magda1208 kochana i ja czekam na Ciebie sama nie będę jeździć do Łodzi

Dziewczyny ja nawet nie dziękuję bo się boję leki biorę od 3 dni encorton i fraxi bo tak czułam ze coś się dzieje cyce mi urosły. Miło ze mnie wspieracie ja również kibicuję każdej z osobna. Teraz czekam na bety moby było dobrze

@salsa 83 nie robi się żadnego wyniku z dawcą ta baba jest nienormalna zawsze robi się z mężem przeciez dziecko ma byc męża a nie obcego chłopa
 
Ostatnia edycja:
Do góry