reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Czyli 2 zastrzyki... Trochę się boję tak kombinować... Lutke zwiększyłam bo miałam tylko 1 tabletkę 2 razy dziennie a zazwyczaj podaje się 3 razy dziennie po 2.
 
Hej
Wutam sie i ja
U nas też rano lało
W dodatju robią nam adfalt na ulicy przed domem i wszystko rozkopane

DorciaMamaOlka
Pamiętam cie z wrześniowych mam .
Zajżałam tam parę razy ale jakoś nie mogłam sie odnależć na tamtym forum
Dziesiątki postów dziennie , do tego masa dziewczyn z innymi problemami ...a bardziej bez problemów takich jak u nas .Witaj może u nas znajdziesz odpowiedzi na dręczące cie pytania

Gabiś
Cudo twój szkrabek kochany !!!!!!!!!!!!!!!
A tą płcią to tak czasem jest .
Mnie dwóch ginów mówiło że będzie chłopczyć a na prenatalnym Dudarewicz powiedział że dziewczynka
I bądż tu mądry ........Czekamy więc obie , czas pokaże ...Najważniejsze żeby dzieciaczki były zdrowe i to dla mnie tylko sie liczy .
 
Hej
Wutam sie i ja
U nas też rano lało
W dodatju robią nam adfalt na ulicy przed domem i wszystko rozkopane

DorciaMamaOlka
Pamiętam cie z wrześniowych mam .
Zajżałam tam parę razy ale jakoś nie mogłam sie odnależć na tamtym forum
Dziesiątki postów dziennie , do tego masa dziewczyn z innymi problemami ...a bardziej bez problemów takich jak u nas .Witaj może u nas znajdziesz odpowiedzi na dręczące cie pytania

Gabiś
Cudo twój szkrabek kochany !!!!!!!!!!!!!!!
A tą płcią to tak czasem jest .
Mnie dwóch ginów mówiło że będzie chłopczyć a na prenatalnym Dudarewicz powiedział że dziewczynka
I bądż tu mądry ........Czekamy więc obie , czas pokaże ...Najważniejsze żeby dzieciaczki były zdrowe i to dla mnie tylko sie liczy .
Hej :) no jak widzisz niestety nie udało mi się :( jednak nie poddaje się i dalej walczę :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry