reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@czarna_mala , @bertha dziś jest 12 dzień po owu
@magda1208 kochana i ja czekam na Ciebie sama nie będę jeździć do Łodzi

Dziewczyny ja nawet nie dziękuję bo się boję leki biorę od 3 dni encorton i fraxi bo tak czułam ze coś się dzieje cyce mi urosły. Miło ze mnie wspieracie ja również kibicuję każdej z osobna. Teraz czekam na bety moby było dobrze

@salsa 83 nie robi się żadnego wyniku z dawcą ta baba jest nienormalna zawsze robi się z mężem przeciez dziecko ma byc męża a nie obcego chłopa

dzięki, no właśnie tak mi się wydawało , tylko teraz nie wiem co robić, do doktora nie ma nigdzie tel bezpośredniego, nawet maila nigdzie niema, trzeba się umówić na konsultację na niewiadomo kiedy zapłacić 200 pln za odpowiedz na jedno pytanie...to jest pojebane...
 
Porzeczka
Dopiero doczytałam
Super super super !!!!!!!!!!!!!!!!
Czekam na piękną betę razem z tobą .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Porzeczka gratulacje [emoji8][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry