reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny czy przy becie 8.57 i progesteronie14 jest jakakolwiek szansa? Mam 24 dniowe cykle i dziś jestem dzień przed @. Boję się kolejnej utraty...

A czy masz pewność ze owu była wtedy co zwykle, bo kozę sie opóźniła i to dopiero sam początek i stad niska wartość?? Ile dpo dzisiaj jesteś?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Zrób betę po 48 godzinach. Musisz zobaczyć czy rośnie, ważny jest przyrost, nie wartość. Bo mogłaś mieć np późne zagniezdżanie lub pózniej owu. Ile dni po owuu jestes? Bierzesz jakiś progesteron?
 
Biorę luteine. Zwiększamy sobie dawkę dziś do 3 razy dziennie po 2 tabletki. Nie wiem kiedy owu bo nie chodzę na monitoring ale w czasach jak chodziłam była ok 11 dc
 
Dziewczyny mam wyniki allo-mlr 23,3 %. Po 4 szczepieniach od męża było ciągle 0, po serii od dawcy jest 23,3%, niestety za mało... nie wiem co teraz robić, boję się doszczepiać, bo słyszałam, że po doszczepianiu czasem spada...da się to jakoś podrasować lekami, np encortonem?
 
Na razie nie bo padła mi bateria w komputerze cyklu i muszę odesłać do wymiany. Bazuje na obserwacji z ostatnich 2 lat.
 
Dziewczyny mam wyniki allo-mlr 23,3 %. Po 4 szczepieniach od męża było ciągle 0, po serii od dawcy jest 23,3%, niestety za mało... nie wiem co teraz robić, boję się doszczepiać, bo słyszałam, że po doszczepianiu czasem spada...da się to jakoś podrasować lekami, np encortonem?

Salsa Encorton nie podniesie allo mlr. Tylko szczepienia. Nie bój się doszczepiania. Wynik minimalny powinien być 40%
 
@salsa 83 super a mowilas ze sie nie podniesie, jest nadzieja i dla mnie. Nie wiem co ci poradzicmi Pasnik powiedzialby ze tyle wystarczy, ale sama nie wiem co zrobie jak bede miec wynik podobny do twego. @EvitaO mysle ze beta wporzadku wzrosla, zwieksz progesteron i musisz czekac.......
 
Biorę luteine. Zwiększamy sobie dawkę dziś do 3 razy dziennie po 2 tabletki. Nie wiem kiedy owu bo nie chodzę na monitoring ale w czasach jak chodziłam była ok 11 dc
bierzesz heparynę?

Dziewczyny mam wyniki allo-mlr 23,3 %. Po 4 szczepieniach od męża było ciągle 0, po serii od dawcy jest 23,3%, niestety za mało... nie wiem co teraz robić, boję się doszczepiać, bo słyszałam, że po doszczepianiu czasem spada...da się to jakoś podrasować lekami, np encortonem?
Encorton obniża MLR
 
reklama
Do góry