reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas nasila sie. Jak moja siostra byla w ciazy prawie 10 lat temu i w 3 mcu zaczelo jej sie odklejac lozysko to lekarze w szpitalu problem z donoszeniem traktowali jako cos normalnego. A przeciez to normalne nie jest

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino specjalnie z mysla o tobie oraz dla innych zainteresowanych, asystent @bea25ta podsyła foto :)
received_1450747814958669.png

PS my nie czujemy się uzdrowieni, jest lepiej ale i ja i M. i Wikus wciąż kaszlemy. Trzeba będzie na kontrolę

Buziaczki i trzymamy kciuki, ewentualnie zaciskamy nogi
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
 

Załączniki

  • received_1450747814958669.png
    received_1450747814958669.png
    72,5 KB · Wyświetleń: 98
  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
    65,7 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Dziewczyny, czy ktorejs M robil badanie wiazania nasienia z hialuronem (HBA)?
u nas wyszlo 71%, norma >80%. gdzies juz znalazlam, ze ponizej 80% oznacza, ze nie ma prawie szans na naturalne zaplodnienie ani IUI. ciekawe czy to prawda..
 
@bertha a masz na wyniku norme bo dla każdego producenta badania jest inna. Te 80 nie oznacza bezpłodność mówi o tym ze mogą być problemy. Teraz doczytałam

Kochana ja wiem tylko ze te plemniki sa niedojrzałe i nie mogą rozpoznać komórki jajowej i się przez nią przebić i zaplodnić ale to tyle mojej wiedzy. Koleżanka miała to badanie.

Ile sie staracie bo nie pamiętam?
 
Ostatnia edycja:
@bertha a masz na wyniku norme bo dla każdego producenta badania jest inna. Te 80 nie oznacza bezpłodność mówi o tym ze mogą być problemy. Teraz doczytałam

Kochana ja wiem tylko ze te plemniki sa niedojrzałe i nie mogą rozpoznać komórki jajowej i się przez nią przebić i zaplodnić ale to tyle mojej wiedzy. Koleżanka miała to badanie.

Ile sie staracie bo nie pamiętam?

Norma u nas podana to >80%. To moze skoro to niedojrzałe plemniki to dlatego ze M jest po gorączce 8 tygodni - czyli jakies 56 dni, a pełny cykl tworzenia plemników to niby 70 dni?

1,5 roku na luzie - ciąża i poronienie zatrzymane w 7tc, i od tego czasu kolejne 1,5 roku juz z monitoringiem itd i jesteśmy tu i teraz. Ivf prawdopodobnie w kwietniu. W marcu histero.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Nie bardzo się na tym znam przyznam ale... moge zapytać moja Panią dr ona pracuje w klinice w przyszłym tygodniu się do niej umowię

A lekarz coś wam mówił na temat wyników badań czy nie miałaś okazji z nim porozmawiać
 
Nie bardzo się na tym znam przyznam ale... moge zapytać moja Panią dr ona pracuje w klinice w przyszłym tygodniu się do niej umowię

A lekarz coś wam mówił na temat wyników badań czy nie miałaś okazji z nim porozmawiać

Nie miałam jeszcze okazji z nim rozmawiać. Idę dopiero 13.03 wizyte po @.
Ale moj dr chyba nie jest specem od plemników, wiecej dowiem sie na wizycie w klinice - pewnie pod koniec marca.

Takze jakbyś dopytała swojej dr to byłabym ci bardzo wdzięczna :)

--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
@kas90 przesunął mi się cały cykl i wsumie to jakoś czuje ze jest bezowulacyjny niby ginki powiedziała ze będzie ale nie wiem kiedy może za parę dni a akurat mąż wyjeżdża no cóż. Próbuje od dzisiaj ćwiczyć glowe:)) pozytywne myslenie:) narazie kiepsko jakąś rozdrażnienie jestem. A ty jak się czujesz?
 
Dobrze:) cyce wczoraj baardzo bolaly!:p popoludniami trochę mi niedobrze, ale nie jakos bardzo. We wtotek wizyta, jestem dobrej mysli, muszę być:) Zyczę Ci, zebys miala taki "bezowulacyjny" jak ja teraz :p U mnie to stres tak namieszał. Jak masz mozliwosc, to naprawde mnie basen fajnie rozluznial.
 
reklama
@kas90 zaszłas w bezowulacyjny? Średnio Lubie basen kiepsko pływam i mam obsesję ze się zaraz czyms:) To dobrze trzymam kciuki:)
W 11 dc na usg nie bylo ani pęcherzyka, ani plynu w zatoce ani niczego co by swiadczylo o owu. No ale objawy plodnosci i skok temp mialam, wiec jednak owu byla, moze nawet w 10dc/11dc:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry