reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas90 - serdeczne gratulacje i trzymam kciuki za szybująca betę! :D
A jeśli już mowa o becie- u mnie dziś (22 dpo) 5811. Ale: progesteron 13,9 (!) mimo duphastonu 3x1. Wizytę mam dopiero w piątek- czy któraś z Was miała zaleconą od ginekologa i duphaston i luteinę? czy ja powinnam sobie aplikować luteinę dodatkowo? Help.
Tak ja miałam oba 2x100 luteiny i 3x dupek Te progesterony inaczej się wchłaniają
 
reklama
@nafoczka - dzięki. Lecę po pracy do apteki. A czy luteina podobnie jak duphaston zagęszcza krew? Ciekawe jak to się ma do rozrzedzania krwi clexanem i acardem. Tyle pytań...
 
Ostatnia edycja:
@kas90 - serdeczne gratulacje i trzymam kciuki za szybująca betę! :D
A jeśli już mowa o becie- u mnie dziś (22 dpo) 5811. Ale: progesteron 13,9 (!) mimo duphastonu 3x1. Wizytę mam dopiero w piątek- czy któraś z Was miała zaleconą od ginekologa i duphaston i luteinę? czy ja powinnam sobie aplikować luteinę dodatkowo? Help.
Ja miałam tak samo niski progesteron, oprócz luteiny przyjmowałam Prolutex w zastrzykach do 12tc.

Kas gratki wielkie.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kas gratuluje.
Ja zaraz zejde na zawal mialam juz 3posiewy i tylko w tym posiewie wyszedl mi jakis gronkowiec nieliczne. Czytajac info na necie najczesciej ginekolodzy traktuja ak paciorkowca czyli antybiotyk przy porodzie i juz. A jak wglebilam sie w temat to kur...mac milion wewnatrzmacicznych zakazen, sepsa po porodzie, odejscie wof przedwczesnych ja pier....jak ja przezyje teb miesiac ostatni :(
 
Beta 33,450, okolo 10dpo, więc chyba w normie. Jestem szczesliwa, wierzę, że będzie dobrze <3.
W srode powtorze bete , chociaz się boję.
Muszę jakos poradzic sobie z lekką infekcją gardla. Ale skoro nie ma gorączki i czuję się dobrze, tylko lekko gardlo szczypie, to chyba nie powinnam się martwic?
Od dzis clexane 0.4, a od 11dc lykam acard. Krew rzadka na razie, bo siniaki wychodzą.
Ksiu, gratuluję!!!Ogromnie się cieszę razem z Tobą i trzymam bardzo mocno kciuki za prawidłowo rosnącą betę!

 
Dzisiaj mam fioletowy cien na 2 testach... pojade na bete i dam znac, nie chce sie jeszcze cieszyc

Edit:
Zobacz media 718249
Z ciekawostek: pink test czulosc 10 wyszedl jasniejszy niż bobotest czulosc 25

PROSZĘ O POMOC. Przyszedl mi progesteron i prolaktyna z 18 dc= 7dpo. Progesteron 17 (bez duphastonu jeszcze w dniu badania, norma laboratorium do 23 i 11-44 dla I trymestru), prolaktyna aż 54 (ale tez w ten dzień zaczęły mnie boleć sutki). Czy wyniki są ok?

Kas!!! Gratulacje!!! Hehe, mówiłam ci ze owulacje miałaś :D teraz tej gince co ci powiedziała ze nie bedzie owulacji pokaz jak mało wie :p
Nie widze na appce zdjecia :(
Ale super. Kciuki!!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Kas!!! Gratulacje!!! Hehe, mówiłam ci ze owulacje miałaś :D teraz tej gince co ci powiedziała ze nie bedzie owulacji pokaz jak mało wie :p
Nie widze na appce zdjecia :(
Ale super. Kciuki!!

Dziekuję kochana:* To miejscowy gin mówił, ze nie było owu (w 11 dc już nic nie było widać). Potem pojechałam kilka dni później do mojej lekarki. Ona patrząc na wykres powiedziała, że to by było dziwne, gdyby nie było owu, bo takie temperatury wysokie i mówiła, że nie da się ocenić owu jednorazowym usg, trzeba robić monit (który i tak może się mylić), no i kazała mi zrobić ten progesteron dla sprawdzenia owu.
Chyba musiałam się troszkę postresować trzy cykle, żeby nie było za łatwo :)

EDIT:
Przyszedł mi też progesteron zrobiony 24 godz po tamtym pierwszym. (Miałam zrobić dwa badania, bo ponoć progesteron lubi bardzo skakać nawet w ciągu doby)
7dpo- progesteron 17
8dpo- progesteron 19.
9 dpo- włączyłam dupka, ale nie wyjdzie w badaniu progesteronu.
Cieszę się, że rośnie :)

@nafoczka, super inicjatywa :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry