reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Joanna ujemny LCT oznacza właśnie że nie możesz z krwi męża , ja mam ujemny 0,08 i po mężu stymulowałam!!!
Dopiero po szczepieniach od dawcy w końcu MLR wzrósł na plus.
 
reklama
Joanna ja to podchodzę na: kwas foliowy 5mg, vigantoletten, femibion 2, letrox na tarczycę, glucophage i już 3 tydzień jestem na diecie bezglutenowej, po pozytywnej becie clexane, encorton 5 mg, nie wiem czy pójdę jeszcze do Jerzakowej bo kazała mi powtórzyć NK a ja nie widzę w tym sensu bo robiłam tuż po poronieniu i wyszły w normie.
 
Pietrucha - boszesz...
k....nie tak miało być.
Nie wiem co napisać, bo wiem że żadne słowa nie pomogą.
Trzymaj się .
 
Pietrucha ja nie wierzę....Ja pierdzielę, mnie też to dobiło....jak to w ogóle możliwe??? Przecież byłaś na lekach...Nie wiem nawet co napisać....:no: To niewytłumaczalne już w tej chwili.

Joanna ja miałam LTC 0,05 i po szczepieniach od męża też stymulowałam zamiast hamować więc też mi to nie pasi.
 
Pietrucha trzymaj sie...
Dziewczyny co do tego LCT to są slowa profesora ja mam 0,07. W sumie jest mi to obojetne bo ja sie na szczepienia nie zdecyduje ale tak wlasnie mi powiedzial...Barbinka hop hop moze Ty cos powiesz ciekawego w tym temacie? A co z tym encortonem?Ile bierzecie?
 
reklama
Do góry