reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kaira, bardzo srednio mu idzie :-( ale juz mu sciagam mleko, dzis go poprzystawiam moze mu lepiej pojdzie ... I tesknie za nim :-(
 
reklama
Masz go na sali czybjak?
Moja za bardzo cyca jie toleruje nie umie wyssac wiec sciagam i z butli. Mi ofen powiedzieli ze z piersi zacznie ssac normalnie w terminiebporodu wiec jeszcze miesiac nam prawie został.
 
Ja w szpitlat moglam byc max 14 dob.na szczescie ssybko wyleczyla sie i wage miala solidna jak na wczesniaka wiec po 8 dniach wyszlysmy choc nawet na to nie liczylam.
Ile planują go potrzymac??
 
Ja chcialam wrocic do domu,z odzialu musialam wracac czesciej, a teraz juz z domu mohe siedziec caly czas.
Wyjdzie jak zacznir jesc z butli tyle ile powinien ... Woze swoje mleczko tez
 
Ale fajnie, już 2 dzieciaczek w tym roku! Czyli udaje się! Życzę świeżym mamusiom jak najwięcej przespanych nocy. Ja czekam jeszcze jeden cykl i zaczynamy starania, może i mi w tym roku uda się szczęśliwie zaciążyć.
 
Sylwia przykro mi że trafiłaś do nas w takich okolicznościach- niestety my wszystkie jesteśmy tu tak "doświadczone". Po 2 poronieniu przysługuje Ci skierowanie do poradni genetycznej (ja tak robiłam) i rozmowa z genetykiem - po niej lekarz decyduje jakie badania Ci zrobić na NFZ. Najczęściej są to kariotypy i badania pod kątem trombofili wrodzonej (mutacja genu protrombiny, czynnika V-Leiden i MTHFR). Resztę badań niestety musisz robić sama, na własną rękę bo nie sądzę żeby ktoś dał Ci skierowanie. Twój lekarz mówiąc o zastrzykach miał na myśli heparynę którą my tutaj wszystkie się kłujemy w ciąży. Jak widzisz - coś pomaga bo lecimy z koksem do przodu, ten rok jest strasznie urodzajny jeśli chodzi o szczęśliwe ciąże, dwa dzieciaczki już się urodziły, więc nie trać nadziei bo jest i to duża;-):-)

Aditko kurcze no lipa straszna że Piotruś leży jeszcze w szpitalu, ale powiedz - nie przybiera na wadze albo ma żółtaczkę że nie chcą Go puścić do domu?? Bo to jakieś dziwne...

Kaira to już minęły 2 tygodnie??? Szok jak ten czas leci:-)
 
Enya, Piotrus juz przebyl zoltaczke, ale prawidlowo nie ssie i po czesci karmiony jest sonda:-) poza tym do dzis mial antybiotyk :-)
 
reklama
Aditka wielkie gratulacje bo jeszcze Ci nie skladalam:)
Ja wczoraj bylam u prof. Wilczynskiego i co to LCT-wyjasniam , jesli jest ujemne to znaczy ze mozna byc szczepionym limfocytami meza- bo rozne info tu byly. Skopany u mnie CBA oznacza ze uklad immunol jest pobudzony i na to jednak poki co sterydy bo szczepienia jak to on powiedzial to ostatecznosc choc sam tez je stosuje czasem.Oczywiscie acard, clexane, witaminy i tarczyca pod kontrola. Facet jest naprawde spoko, przygotowalam mu liste pytan i az sie za glowe zlapal ale mnie nie olal, byl mily, wyjasnial, tlumaczyl, nawet na psychologa by sie nadawal bo zauwazyl ze ja jestem jeden wielki stres i kazal sie uspoic. glucopahe moge brac przed ale w ciazy potrzeby nie widzi. Leki mam, jak dojde do siebie to moze sie odwaze. Tylko encorton az 20 mg!!! do 10 tyg potem stopniowo odstawiac przez tydzien. A Wy jakie dawki mialyscie i do kiedy? Rozpisal wszystko na kartce, nic nie mowil zeby chodzic do niego itd a jak spytalam powiedzial ze jak chce, moge u innego moge do niego na poczatku a potem do innego albo do niego przyjsc raz jakis czas skonsultowac sie moj wybor- nie nalegal, nie namawial, zaden naciagacz na pewno nie jest. I Clexane oczywiscie na 100 % :/ bo tylko na zespol antyfos wedlug prawa naszego medycz. jest znizka w ciazy.
Agnieszka a Ty na jakich lekach bedziesz teraz podchodzic? I u Jerzak? Dała Ci ten encorton?
 
Do góry