reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Misiejek młodsza na pewno nie :-)
Wpisał 32 ale za 1,5 tyg. kończę 33!!!
Z wyników usg jestem zadowolaona ale teraz to nie wiem jak wyjdzie z krwi skoro może być inaczej to kiepsko :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misiejku no wreszcie jesteś!!! JA wiedziałam że jest dobrze tylko Ty panikara jesteś z deczka :-D:-D Ja przyznam sie że też panikowałam po tym NT w 10tc, też się naczytałam a po AFP to byłam zielona. Mój mąż też się ugadał że sie naczytałam, ja mam tendencję taką że wpadam w rozpacz a potem dopiero zaczynam myśleć. Tylko że mój za nic by mnie nie zmusił żebym nie pisała z Wami hehe -uparciuch ze mnie;-)

Alokin to możemy podać sobie ręce, ja rocznikowo też mam 33 ale kończę dopiero 21.12 i też łapę się na 32:D

Kaira jak tam maleńka??

Aditko myślałam o Tobie i w sumie wchodząc tutaj spodziewałam się zobaczyć wpis o Piotrusiu na zewnątrz :-D Ale niech sobie jeszcze okruszek poczeka....

Ja dziewczyny ledwo żyję....Bez kitu nie mam na nic siły, Po pracy jadę do szkoły, potem na tańce 3x w tygodniu i w domu jestem o 19. Nie pamiętam kiedy jadłam obiad taki domowy - tylko w soboty i niedziele mi się udaje coś ugotować. Usypiam momentalnie i wstaję regularnie o 5:30 (bez budzika). 2 dni temu jak usnęłam to zapomniałam o zastrzyku i dopiero kapnęłam sie wieczorem następnęgo dnia. Doleżę jeszcze 20 minut i heja....Budzę Alę i zawożę ją do szkoły a siebie do pracy:) Nie żałuję bo się pokazałam, nie przemęczam się i mam bardziej luzackie podejście bo wiem że długo nie popracuję. Od poniedziałku mam na szczęście tygodniowy urlop to odpocznę:) A w poniedziałek podglądam dzidka:-D
I pochwalę sie że moja córka ma jutro pierwszy raz w życiu zawody taneczne:-p A w niedzielę byłyśmy na biegach charytatywnych i na 100 dzieci była 4 na mecie ( 3 pierwszych to byli starsi od niej chłopcy). Sportowo jest mega aktywna:D
 
Ostatnia edycja:
Enya niezle :-)
5:30 !!! Ja bym w życiu nie dała rady- bida zwlec się z łóżka o 8-mej :-)
Córka sportowiec- super :-)
 
No dobrze czulyscie, Piotrus urodzil sie wczoraj o 8:25 :-) silami natury:-)2130 g i 46cm :-) DSC_0387_1_Love_Brave.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0387_1_Love_Brave.jpg
    DSC_0387_1_Love_Brave.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 91
Aditka wielkie gratulacje !!!
Cisza na forum była wyczekiwaniem na naszego kolejnego szkraba :) Witaj Piotrusiu na świecie :)
 
reklama
Adidko Moje najserdeczniejsze Gratulacje
Cudownie jest sliczny i ile wloskow!!!!! i nie taki malutki moja miala 20g wiecej przy wypisie i juz nadrobila do swojej wagi ur.
Dzielna mamusiu!!!!!!!!! Kolejny cud na świecie :*
Ale się pobeczalam. Mamy parkę forumowa ktore zalozyla Enya.:)♡♡♡♡♡
 
Do góry