reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Porzeczka jestem z Gdanska. O mlr pytalam w akademii medycznej i babka patrzyla na mnie jak na kosmitke. Ana nie robilam. Maz badal tylko nasienie. W lutym mam wizyte u immunolozki ( ponoc najlepszej w 3-miescie) i zapytam co jeszcze mamy zbadac. A na te ana jakie leki sie bierze? Bo gdzies czytalam ze encorton na wiele " rzeczy" dziala ale nie wiem czy akurat na to.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mickey Dziękuję za miłe słowo cieszę się z wyniku MRL choć z drugiej strony zastanawiam się czy to możliwe po trzech szczepieniach. Z jednej strony szczęście z drugiej strach czy to wystarczy przy tych moich problemach.
Bardzo wielu osobom po pierwszych 3 szczepionkach wzrasta mlr. Tylko my jak to malina powiedział ze jestem rzadkim przypadkiem:)) Porzeczka dzięki buziaki juz dzisiaj lepiej:) Dziewczyny ściskam was trzymajcie sie
 
Dziewczyny znalazlam na stronie akademii medycznej takie badanie: Alloprzeciwciała limfotoksyczne (RPA) kosztuje 83 zl. Czy to moze jest to allo mlr ? Bo z tym skrotem mrl zadnego badania nie moge znalezc [emoji20] jedyne to z tym allo na poczatku nazwy ☹️


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Dżoł
Przykro mi że beta spada .
Też tak miałam kiedyś że beta doszła do 4500 i zaczęła spadać .
Plusem takiego nieszczęścia jest to że dostaniesz @ i się sama oczyścisz

Marthi
Przykro mi .Badanie dużo ci powie .
Ja nigdy takiego badania nie robiłam i zawsze potem człowiek myśli czy dziecko było zdrowe???
Przykre to wszystko .....Trzymaj się .

Ja ze swojej strony dziękuję za wywołanie .
U mnie fizycznie nie jest żle .
Delikatne mdłości .Piersi coś tam zaczynam czuć przy dotyku
Beta rośnoe choć już nie tak szaleńczo jak na początku .
Robiłam w środę było 9500
A w piątek po 2 dniach 16200.
Trochę się martwię .....wiadomo super jakby się podwajała.
W czwartek też byłam u gina nr 2 .
Było u mnie 5 t 1d w czwartek Pęcherzyk 13 mm z woreczkiem żółtkowym jeszcze bez zarodka
Troche mnue gin przyłamał że pęcherzyk nieco spłaszczony .
Potem mówi że taki może być bo sie teraz zarodek formuje .
No ale ziarno strachu zasiane
W najbliższy poniedziałek mam też intralipid i wizytę u mojej ginki
Będzie 5t5 d .Mam nadzieję że zarodek się pokaże
 
reklama
Sus beta piękna, trzymam kciuki mocno za Was
Co do badanie z genesis tak jak Kwiatuszek pisała oni wykonują dokładniejsze badania bo nawet najmniejsze zmiany na chromosomach mogą wychwycić, z tego co czytałam oni jako jedyni mają taki sprzęt w Pl
 
Do góry