reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dżoł Kochana trzymaj się.
Porzeczka , Czajak Wierzę , że w końcu będzie dobrze tylko potrzeba czasu i dużo sił .Wiary i nadziei w to , że na końcu tej drogi którą macie do pokonania czeka na was ten upragniony cud. Ściskam.
Ja mam wizytę 18 zastanawiam się nad tym co dalej i tak samo jak każda z nas mam miliony pytań obaw jak będzie tym razem co nas czeka. Póki co pozostaje wiele niewiadomych z jednej strony zadowolenie że został poczynionych kolejny krok ku dobremu z drugiej strach czy się uda. Pozdrawiam
 
reklama
Kas jak przed owulacja to endomedrium jest dobe tez miałam ok 12-13 jak jajko miało ok 20 mm za jeden dwa dni miała być owulacja.

Dżoł przypomnij skąd jesteś ? Nie pamiętam jakie badania miałaś zrobione? Robiłaś mrl CBK, ocene cytokin th1/th2 przeciwciała łożskowe jajnikowe plemnikowe ana ?mąż przeciwciał plemnikowe w spermie mnie malina powiedział że to też mogła być przyczyna. Ja nie ma żądnych p/ ciał ani ana tylko CBK i cytokiny mi źle wychodzą po szczepieniach CBK w normie ale cytokiny kiepsko mąż mój ma przeciwciał w nasieniu nie namawiam na szczepienia po prostu nie pamiętam jak jest u Ciebie

Czajak ściskam

Marthi trzymaj się
 
Dziewczyny wlasnie wypisuje dokumenty i bede robic to badanie metoda mikromacjerzy klinicznej w Genesis ale zastanawiam sie czy warto wykonać od razu tez badanie w kierunku zakażenia patogenami - HCMV, wirus opryszczki HSV I/II (Real time PCR). Robilyscie te badania?
 
Witam się i Ja

Dziewczyny wlasnie wypisuje dokumenty i bede robic to badanie metoda mikromacjerzy klinicznej w Genesis ale zastanawiam sie czy warto wykonać od razu tez badanie w kierunku zakażenia patogenami - HCMV, wirus opryszczki HSV I/II (Real time PCR). Robilyscie te badania?
Marthi trzymaj się mocno, popieram badanie mikromacierzy, niestety bardzo często w naszych przypadkach się okazuje, że nasze kropki poprostu miały wady genetyczne, co do badań zakażen- ja nie robiłam i ciężko mi doradzić, po poronieniu i tak warto zrobić wymazy na te zwierzątka typu ureaplazma, myco itp
Dzoł przykro mi bardzo, dużo siły życzę odnalazłam twoje wpisy co do bet i napisze tak przyrosty nie były zbyt duże- ja w ostatniej ciąży miałam b. podobne także prawdopodobne, że była jakaś wada genetyczna
Magda myślę, że 18 wizyta będzie dla Was radosną wizytą bo przy takim wyniku mlr napewno dostaniecie zielone światło i uda się jak i Fondie i Avicie w ostatnim czasie
Sus co u Was?
całuje Was
 
Mickey Dziękuję za miłe słowo cieszę się z wyniku MRL choć z drugiej strony zastanawiam się czy to możliwe po trzech szczepieniach. Z jednej strony szczęście z drugiej strach czy to wystarczy przy tych moich problemach.
 
Dziewczyny wlasnie wypisuje dokumenty i bede robic to badanie metoda mikromacjerzy klinicznej w Genesis ale zastanawiam sie czy warto wykonać od razu tez badanie w kierunku zakażenia patogenami - HCMV, wirus opryszczki HSV I/II (Real time PCR). Robilyscie te badania?
Dziewczyny, czy nie zastanawiała was nigdy różnica w cenie tych samych badań w roznych ośrodkach. Mikromacierz w Genesis to koszt 1690 zł, a ja za dokładnie to samo badanie w szpitalu w Prokocimiu płaciłam 800 zł. Różnica KOSMOS!
 
reklama
Do góry