reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzol kochana na co Ci sprawdzanie drożności jak przecież dopiero co pyklo?
Beatko, myślę, że Dżoł podejrzewała pozamaciczną i pewnie dlatego.

Nafoczka, może za dużo orzechów jadłam w tym tyg. (była promocja w Lidlu haha) i popijam jeszcze vigantoletten łyżką oleju rzepakowego tłoczonego (zawiera sporo wit. E). Albo muszę przestać szukać problemów :p
 
Ostatnia edycja:
Kas ma racje. Myslalam o pozamacicznej. W macicy czysto. O jajowodach nic nie mowila. Zadnego pecherzyka. Endo duze jakby do ciazy sie przygotowywalo ale nie pamietam rozmiarow. Mam czekac na @ i po niej dzialac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatko, myślę, że Dżoł podejrzewała pozamaciczną i pewnie dlatego.

Nafoczka, może za dużo orzechów jadłam w tym tyg. (była promocja w Lidlu haha) i popijam jeszcze vigantoletten łyżką oleju rzepakowego tłoczonego (zawiera sporo wit. E). Albo muszę przestać szukać problemów :p
Kas lepiej taka niż miałby być za mały przyrost endometrium :-) mocno za Ciebie kciukam Kochana!!! &&&&

[quote uid=165508 name="dżoł" post=14729581]Kas ma racje. Myslalam o pozamacicznej. W macicy czysto. O jajowodach nic nie mowila. Zadnego pecherzyka. Endo duze jakby do ciazy sie przygotowywalo ale nie pamietam rozmiarow. Mam czekac na @ i po niej dzialac.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]Dżoł - wszystkie tutaj jesteśmy z Tobą pamiętaj!!!! Wiemy że nie jest łatwo ale dasz radę!!! Zaświeci dla Ciebie Słońce!!!!! Ściskam Cię mocno!!!



Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Biore duphaston 3x1. Moze dlatego. Pewnie przepisze jakies tabletki na poronienie. Czy jezeli bede musiala isc na czyszczenie to moga mi sprawdzic od razu droznosc?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez bralam Duphaston 3x1 Accard witaminy i euthyrox... po odstawieniu zaczelam plamić po ponad tygodniu.

Jak przed zabiegiem byłam pare godzin temu na usg by sprawdzic czy dołożyć mi kolejne cytoteckj to tak mi krew w gabinecie chlusnęła, ze masakra. Wielka kałuża krwi na fotelu podłodze pizamie wszedzie [emoji20] Niby juz poronienie sie dokonało ale zabieg byl konieczny. To wszystko tu jest tak upokarzające... :(
 
Dżoł, bardzo mi przykro.
Marthi, wiemy co czujesz. To najgorsze co może kobietę w życiu spotkać. Ale po burzy zawsze przychodzi słońce i każda z nas jeszcze doświadczy macierzyństwa. Myśl o przyszłości i nadzieja pozwoliła mi po stratach funkcjonować, pozwoliła mi działać, dążyć do celu.

Gabiś, z tym śluzem to normalne.



 
Ostatnia edycja:
Beta 129


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi dzol :( :(

Dżoł, tak mi przykro....
Ja jestem po podglądzie 10 dc, jajo (ponoć) ładnie rośnie z prawej strony, endometrium 13 mm. Czy to nie za dużo??? Ten lekarz mówi, że ok, ale po 2 poronieniu już go sprawdzam.

I co ja się nie nasłuchałam od szybkiejsetki, że to pech i absolutnie żaden encorton.
Jak ja mam takie endo w 10dc to mi gin komentuje ze za grube i ze jadłam za dużo węglowodanów.

Ja tez bralam Duphaston 3x1 Accard witaminy i euthyrox... po odstawieniu zaczelam plamić po ponad tygodniu.

Jak przed zabiegiem byłam pare godzin temu na usg by sprawdzic czy dołożyć mi kolejne cytoteckj to tak mi krew w gabinecie chlusnęła, ze masakra. Wielka kałuża krwi na fotelu podłodze pizamie wszedzie [emoji20] Niby juz poronienie sie dokonało ale zabieg byl konieczny. To wszystko tu jest tak upokarzające... :(
Bardzo mi przykro Marthi :(

Dżoł, bardzo mi przykro.
Marthi, wiemy co czujesz. To najgorsze co może kobietę w życiu spotkać. Ale po burzy zawsze przychodzi słońce i każda z nas jeszcze doświadczy macierzyństwa. Myśl o przyszłości i nadzieja pozwoliła mi po stratach funkcjonować, pozwoliła mi działać, dążyć do celu.

Gabiś, z tym śluzem to normalne.



Ale masz śliczny szwaczek Asia :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marthi tak mi strasznie przykro jak czytam co w gabinecie sie działo.

Dżoł cały dzień dziś sledziłam Twoje wpisy z nadzieją że to jednak błąd laboratorium ściskam Cię bardzo mocno

Wiecie dziewczyny tak strasznie mi dziś smutno po waszych wpisach nie mogę się pozbierać serduszko krwawi musicie być silne płaczę razem z wami.

Madziu dziękuję ze dopytujesz ja szczepię się dalej i czekam na cud mrlu cud zajścia w ciążę o donoszenia oraz urodzenia ale coraz mniej we mnie wiary.

Wszystkie brzuchatki całuję w brzuszek dzieci forumowe Wikusia Olusia całuję w nosek.

Wybaczcie że nie odniosę się do wpisów pozostałych ale jakoś strasznie przeżyłam dzisiejsze wiadomości i trudno mi pozbierać mysli chce mi się płakać
 
Do góry