reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Marthi 2 poronienia. I tak chodze do dr Kubiaczyk. Niestety tak jak dziewczyny pisza Poznan pod wzgledem lekarzy ubogo. Nas na razie nie stac na Lodz

Gogac dobrze, ze jestes juz po. Duzo sil. Namiar widzilam. Nawet poczytalam opinie. Bardziej zastanawialo mnie do kogo do tej pory chodzilas.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja właśnie pojadlam bo bylam caly dzień bez jedzenia
Marzycielka ja chodzilam do dr Małgorzaty Szczepanskiej ona popierala szczepienia ale nie chciala dac encortonu wiec z niej zrezygnowalam
szczepilam sie tez u kurpisza
udana ciaze prowadzilam u lokalnego gina a teraz dostalam namiar na tego Mateusza ktory jest mlody ale podobno lekarz od serca i zafiksowany na immunologie wiec pewnie ma pojecie zreszta mam nadzieję ze da mi intralipid i nie bede musiala jezdzic do wawy
 
@kas90 wlasnie lekarz mi powiedzial, ze nie jest to hashimoto a autoimmunologiczne zapalenie tarczycy... ja sama juz dogłębnie w tym wszystkim nie dopytywałam szczegółowej. Zawsze używa nazwy choroby: "autoimmunologiczne zapalenie tarczycy". Tarczyce mam cala przebadana i zoptymalizowana w kazdym razie... ale resztę porobie. Powiedz mi prosze tylko, wszystkie badania robi sie z krwi?
 
Witaj,
Czytając Twoją historię jakbym czytała o sobie, najpierw widzieliśmy serduszko a max 7-8 tc ciąża obumierała. Z tarczyca też walczę ale jest pod kontrolą, nie ona jest winna. Kariotypy ok, kosmowki.z.poronienia nic nie wykazywaly.
Kochana, wg mnie bez sensu od razu walić do Malinowskiego do łodzi zrób koniecznie badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego a.co.za tym idzie trombofile. U mnie właśnie to zawiniło, zbyt gęsta krew. Biorę Clexane ( był też steryd ze względu na.dodatnie ANA3) i mój mały cud właśnie ostro kopie, to już 22 tc czego i Tobie życzę.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Kochana, cudownie, ze Wam sie udało! Po ilu poronieniach jestes? Ja niestety podejrzewam, ze u nad bedzie to albo trombofilia albo problem genów... ale zobaczymy co wykażą badania. Boje sie strasznie Clexany... panicznie boje sie zastrzyków. Mozna to jakos zastąpić? Przyjmować w innej formie? :( lekarz juz mnie ostrzegł ze raczej to nieuniknione... tak bardzo chciałabym miec malenstwo :(
 
@kas90 wlasnie lekarz mi powiedzial, ze nie jest to hashimoto a autoimmunologiczne zapalenie tarczycy... ja sama juz dogłębnie w tym wszystkim nie dopytywałam szczegółowej. Zawsze używa nazwy choroby: "autoimmunologiczne zapalenie tarczycy". Tarczyce mam cala przebadana i zoptymalizowana w kazdym razie... ale resztę porobie. Powiedz mi prosze tylko, wszystkie badania robi sie z krwi?
Marthi wszystkie robi się z krwi.. nie poddawaj się kochana!!! Jesteśmy tutaj żeby się nawzajem wspierać!!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Marthi [emoji5]
Ja jestem po 2 poronieniach (w 6tc), wszystkie badania robilam na wlasna reke.
Obecnie jestem w 4t4d . W czwartek zaczelam robic zastrzyki. Oprocz clexane, encorton, acard,duphaston...
Tez panikowalam ze bedzie bolec, myslalam ze bede szybko igle wbijac zeby mniej bolalo itp ale powiem Ci ze zero bolu przy wkluwaniu a robie to wolno. Male krwiaczki tylko zostaja.
Nie masz czego sie bac. Z reszta jak bedziesz w ciazy to zrobisz wszystko zeby ja utrzymac [emoji5]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje agatush! Kochane z Was duszyczki!
Marthi zobaczysz gdy będą II kreski będziesz w stanie zrobić wszystko nawet zastrzyk :) nie są one takie złe.

A teraz sprawa organizacyjna, staraj się nie pisać posta pod postem. Możesz pisać poprzez odpowiedz (konkretnej osobie) i tak kilka razy lub przez edycję :) dzieki
 
Do góry