reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Obawiam się, ze jeżdżenie do Łodzi bedzie dla nas dużym obciążeniem... :( mniej wiecej sie orientujesz plus minus jaki to kosmiczny koszt?
 
reklama
Witaj Marthi. Na tym drugim wątku zobaczysz listę badań i lekarzy. Trzeba wykonać badania z takich grup: na zespół antyfosfolipidowy, na trombofilię, kariotypy, całą tarczycę, hormony no i immunologię (szczególnie, że masz hashimoto, tak?)
 
Obawiam się, ze jeżdżenie do Łodzi bedzie dla nas dużym obciążeniem... :( mniej wiecej sie orientujesz plus minus jaki to kosmiczny koszt?
Witaj,
Czytając Twoją historię jakbym czytała o sobie, najpierw widzieliśmy serduszko a max 7-8 tc ciąża obumierała. Z tarczyca też walczę ale jest pod kontrolą, nie ona jest winna. Kariotypy ok, kosmowki.z.poronienia nic nie wykazywaly.
Kochana, wg mnie bez sensu od razu walić do Malinowskiego do łodzi zrób koniecznie badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego a.co.za tym idzie trombofile. U mnie właśnie to zawiniło, zbyt gęsta krew. Biorę Clexane ( był też steryd ze względu na.dodatnie ANA3) i mój mały cud właśnie ostro kopie, to już 22 tc czego i Tobie życzę.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kas masz priv Łosoś

Witam Marthi kochana ja tutaj nic nie napisze więcej niż powiedział dziewczyny nie namawiam do badań być może faktycznie lekarze mają rację i to był przypadek Ale ja osobiście nie wierzę w takie przypadki Sama jestem po dwóch poronieniach i teraz leczenia się właśnie z Łodzi profesora Malinowskiego tak jak to kwiatuszek napisał leczenie jest dość drogie badania wstępne to około 6000 ja zapłaciłam 4 700 ale miałam już bardzo dużo badań zrobionych jeśli zakwalifikujesz się na szczepienie A pewnie tak będzie to każda szczepionka kosztuje 700 zł Ja miałam już ich 7 wizyta 300 zł także koszty są duże
 
Kas90 - moglabym prosic o przepis na domowe tortille,?? Bo do tej pory robie fajitas zawsze z kupnych.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i nieustajaco kciukow za Was nie puszczam
 
Kwiatuszek, jestem z Poznania.
Chodzę do dr Grotowskiego prywatnie. Raz w pierwszej ciazy na konsultacji byłam u Szkudlińskiego i raz w tej ciazy u dr Wandelta (czy jakos tak). Na badania kosmowki mam iść do Genesis wg zaleceń. Moj szef bardzo poleca mi dr Kubiak, ktora przyjmuje teraz na Janiny Omankowskiej w Poznaniu w MedArt chyba czy jakos tak.
Witamy.
Nasz wątek daje nadzieję (oprócz kilku smutnych wyjatkow) serdecznie zapraszam na nowy wątek .badania często robilysmy same za ciosem i chyba jedynym lekarzem który robi je wszystkie od razu jest Malinowski. Każdy inny tak po trochę tych trochę tych a resztę sama kombinujesz. Musisz wybrać drogę a dziewczyny ci pomogą :)

Gogac wracaj spokojnie do domku i synka :* jesteśmy z tobą
 
reklama
Do góry