reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mickey
Byłam na intralipidzie w tym tygodniu
U mnie jak widać skoki bety po intralipidzie są duże .Biorę jeszcze encorton 15 mg ( gjnka kazała 10 )
I Clexan 80 .
Luteine 100 rano i wieczorem
Dupka nie biorę bo przy pierwszej becie którą robiłam w 24 dniu cyklu ( beta 43 ) progesteron miałam duży bo 96 .
a intralipid stosujesz na obniżenie kom Nk? czy na coś innego?
 
reklama
a intralipid stosujesz na obniżenie kom Nk? czy na coś innego?
Samo nk jak badałam rok temu mam. na poziomie 9.
Ale te wszystkie komórki cytotoksyczne przy badaniu subpopulacji limfocytów miałam dużo podwyższone .I ginka kazała brać że nie zaszkodzi a może pomóc .
On pomaga w utrzymaniu ciąży ale niestety nie zapobiega powstawaniu wad genetycznych .
Tak ostatnio miałam niestety
 
Dziewczyny u mnie gorzej byc nie moze w macicy czysto wszystko zatrzymali sie w szyjce i sa jakies przeplywy prawdopodobnie kosmowka wzrosła w rane po cc bastraszyli mnie ze moge dostac krwotoku a nawet stracić macice
 
Gogac nie masz jakiegoś lekarza do którego mogłabyś zadzwonić skonsultować co można zrobić żeby uratować macice
 
tak zostaję
tylko w przypadku krwotoku niedoopanowania jest ryzyko ze wytna macice
mam jednak nadzieję ze tak sie nie stanie
Moja koleżanka miała strasznie duże mięśniaki i też straszyli ją usunięciem macicy. Skończyło się tylko na laparoskopii. Oni chyba mają obowiązek poinformować pacjentów o możliwych powikłaniach. Tak samo jak mnie przy wycięciu pęcherzyka perforacją jelit a nawet zgonem (mimo, że są to nieliczne przypadki). Mam nadzieję, że u Ciebie też tylko skończy się na straszeniu. Trzymam kciuki!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry