reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam się w ten mroźny poranek :)

Czy któraś dziś betuje? Albo testuje? Sobota to piękny dzień na takie rzeczy :D

Buziaki 4all [emoji8]



Czarna to masz takie same przeciwciała ja też mam te dfs70 a coś powiedział Ci na ten temat co oznaczają te pc?

Nie wiem czy mówił czy nie, bo ja byłam na maxa skołowana hehe ale chyba nic szczególnego poza tym co napisałam :) doc Paśnik to bardzo fajny i pełen empatii człowiek. Pogada, wyjaśni i uspokoi, a ja tego wymagam od lekarzy, bo nie sztuką jest wyrwać te 150zł za wizytę, sztuką jest pozostać człowiekiem w tym co się robi ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja dzisiaj testowałam ale biel niestety. Dzisiaj 11dpo, takze juz nie mam nadziei na ten cykl. Na czułych testach juz powinno cos wyjsć jak by cos było.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Ja dzisiaj testowałam ale biel niestety. Dzisiaj 11dpo, takze juz nie mam nadziei na ten cykl. Na czułych testach juz powinno cos wyjsć jak by cos było.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Tulę Kochana [emoji173] kolejny cykl jest Twój [emoji8]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Tulę Kochana [emoji173] kolejny cykl jest Twój [emoji8]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Dzięki. Ale mysle ze 2 najbliższe cykle na pewno nie bedą moje bo M miał gorączkę ponad 39 wczoraj, przedwczoraj, wiec wojsko poległo całe... i teraz nowe wyszkoli dopiero po ok 2,5-3 miesiącach :(
Chyba sie juz będziemy do invitro przygotowywać..


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Witajcie! :-) może niektóre z Was mnie JesZCe pamiętają, byłam po 6 poronieniach, i wresZcie na pełnym zestawie leków.mi.się udało...mam cudownego Roczniaczka w domu i w planach mamy ddrugiego Bobaska :-) póki co zamierzamy się przygotować z jakieś trzy.miesiące, musimy zacZąć brać leki...Kurczę to było tak dawno temu,że już nie pamiętam.co i jak...Ale jak poczytałam teraz po długim.czasie Wasze forum, ogarnął mnie lęk...jakieś takie głupie mam uczucie,że Jeden Cud powinien mi starczyc...tyle lat starań i modlitw...I mamy nasz upragniony Skarb, więc czego mi jesZcze potrzeba? Ale tak bardzo chcielibyśmy udać Naszemy Synkowi Rodzeństwo...Ale na sama.myśl o tym.wszystkim całą.drze...czy tylko ja mam takie myśli? Są tu dziewczyny, którym się udało drugi raz na zestawie?
Nafoczka, widzę,że dalej tu jesteś, super.:-) pamiętasz mnie? Co u Was?
Fondie, Ciebie też pamiętam :-) na jakim .etapie jesteś?
Gogac, strasznie mi przykro, oby nie musieli.usuwać Ci macicy, trzymaj.się.:-*
Gratuluję wszYstkim ciezarowkom!! :-) trzymam kciuki żeby wszystko było ok :-) A pozostałym.zycże powodzenia i niedługo chyba dołączę do Waszego grona na stałe :-)
Apolinka skarbie jeszcze pytasz? Ja nawet twoje imie i nazwisko papietam :) :* a tak apropo może bys coś uzupełnila na drugim wątku bi pisałam do ciebie :* i żeby znów nie zapomnieć :D
Ps ktoś tu musi rządzić... albo sprzątać hyhy jedno z dwóch :D

Pozdrawiamy resztę :)
 
hej dziewczyny ja juz po kolejnym usg jest juz inny lekarz na dyzuze zadnego wrosniecia w rane nie widzi założył mi cytotec i czekamy
Super, że inny lekarz nie widzi wrośnięcia. Z tego co pisałaś to dobrze rokuje. Szkoda tylko, że tyle strachu się najadłaś i tyle nerwów...[emoji20]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry