reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Zostal mi taki krwiaczek po pierwszym zastrzyku. Czy cos zle robie czy to normalne? Zaraz usune zdjecie [emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To mini krwiaczek ;) ja miałam o wiele większe (zdjęcie nie oddaje rzeczywistości)
received_10209049335804607.jpeg


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • received_10209049335804607.jpeg
    received_10209049335804607.jpeg
    44 KB · Wyświetleń: 651
Gogac
Tak myślałam o tobie czy masz już wszystko za sobą ......ale jednak nie .
Człowiek sobie myśli że jak mu sie udało urodzić dzidziusia po tylu poronieniach to teraz przy ciąży nie będzie już problemów ....ech .
Przykro mi bardzo że tym razem ci sie nie udało .Nie wiem co mam ci napisać jeszcze bo mi hormony uderzają do oczu i zaczynam beczeć .
 
Gogaćku tulę Cię mocno :cmok: może olej w Wiesiołka wywoła skurcze i zaczniesz się oczyszczać? Rany jakie to przykre :( ja nie wiem skąd my czerpiemy siłę :(

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
a ja zglosilam sie dzisiaj do szpitala bylam wczoraj na usg no i szyjka trzyma nie moge poronic czekam na zabieg albi dadza mi cytotec
Gogac niestety moja szyjak tez zawsze bardzo trzymała i musieli mi robić zabiegi mimo kilku globulek wiec wiem o czym piszesz. Dopiero przy ciązy nie chciało jej się trzymać :) oczywiście dodam do nowego wątku i wszystko co wam logicznego do głowy przyjdzie. Pozdrawiam i tule

Grazka witaj u nas :)

Dżoł trzymam kciuki żeby jednak wszystko ułożyło się dobrze

Bertha Bea z was tez jeszcze nie puszczam :*

Sus, Agatush uważajcie na siebie :*

A Julia i Kwiatuszek juz prawie na wylocie :p

Reszta bzykac się pszczolki :D
 
Gogac pamiętam twojegolizaka ale gdzieś z poczatkow forum. Strasznie mi przykro. Kurde człowiek sie sieszy ma nadzieje, a kiedy wie ze duupa to nie może pójść gładko?? Ja dzięki Wam tutaj wiem że można unikać zabiegu. Gogac ile dostałas cytoteku? Jak mi po 2 nie ruszyłodostalam 4 na raz i wtedy się coś zaczęło.

Kochana przytulam wiem że to ciezkie i okropne.
 
Dzień dobry kochane
Gratuluje pieknie rosnących bet,
Sus twoja beta jest naprawdę wzorowa, przyjmujesz intralipid?
Gogacku skarbie bardzo mi przykro, jesli masz mozliwość iść do jakiegoś innego lekarza który przepisałby lek na to abyś mogła się sama oczyścić, pomyśl, bo te zabiegi zbyt obciążają i osłabiają szyjkę, ja po ostatniej ciąży dostałam lek i pomimo wielkiego strachu o ból itd oczyściałam się sama i tym samym uniknęłam zabiegu ( bo się tego obawiałam bardzo)życzę dużo siły

Mała czarna nie wiem czy wszytskie posty przeczytałam ale chyba wybierasz się na szczepienia do paśnika? powiedz mi co on powiedziała na Twoje Ana?
Bea zaglądałabym częściej;)ale nie mam o czym pisać...:baffled::baffled::baffled:
 
Dzień dobry kochane
Gratuluje pieknie rosnących bet,
Sus twoja beta jest naprawdę wzorowa, przyjmujesz intralipid?
Gogacku skarbie bardzo mi przykro, jesli masz mozliwość iść do jakiegoś innego lekarza który przepisałby lek na to abyś mogła się sama oczyścić, pomyśl, bo te zabiegi zbyt obciążają i osłabiają szyjkę, ja po ostatniej ciąży dostałam lek i pomimo wielkiego strachu o ból itd oczyściałam się sama i tym samym uniknęłam zabiegu ( bo się tego obawiałam bardzo)życzę dużo siły

Mała czarna nie wiem czy wszytskie posty przeczytałam ale chyba wybierasz się na szczepienia do paśnika? powiedz mi co on powiedziała na Twoje Ana?
Bea zaglądałabym częściej;)ale nie mam o czym pisać...:baffled::baffled::baffled:
Tak Słońce :) moje ANA dodatnie są w mianie "DFS70" i powiedział, że akurat wyjątkowo tego przypadku dodatnich mian ANA nie bierzemy w ogóle pod uwagę, zwłaszcza że p/c kardiolipinowe mam ujemne a to się jakoś łączy ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Tak Słońce :) moje ANA dodatnie są w mianie "DFS70" i powiedział, że akurat wyjątkowo tego przypadku dodatnich mian ANA nie bierzemy w ogóle pod uwagę, zwłaszcza że p/c kardiolipinowe mam ujemne a to się jakoś łączy ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Czarna to masz takie same przeciwciała ja też mam te dfs70 a coś powiedział Ci na ten temat co oznaczają te pc?
 
reklama
Dzień dobry kochane
Gratuluje pieknie rosnących bet,
Sus twoja beta jest naprawdę wzorowa, przyjmujesz intralipid?
Gogacku skarbie bardzo mi przykro, jesli masz mozliwość iść do jakiegoś innego lekarza który przepisałby lek na to abyś mogła się sama oczyścić, pomyśl, bo te zabiegi zbyt obciążają i osłabiają szyjkę, ja po ostatniej ciąży dostałam lek i pomimo wielkiego strachu o ból itd oczyściałam się sama i tym samym uniknęłam zabiegu ( bo się tego obawiałam bardzo)życzę dużo siły

Mała czarna nie wiem czy wszytskie posty przeczytałam ale chyba wybierasz się na szczepienia do paśnika? powiedz mi co on powiedziała na Twoje Ana?
Bea zaglądałabym częściej;)ale nie mam o czym pisać...:baffled::baffled::baffled:
Mickey
Byłam na intralipidzie w tym tygodniu
U mnie jak widać skoki bety po intralipidzie są duże .Biorę jeszcze encorton 15 mg ( gjnka kazała 10 )
I Clexan 80 .
Luteine 100 rano i wieczorem
Dupka nie biorę bo przy pierwszej becie którą robiłam w 24 dniu cyklu ( beta 43 ) progesteron miałam duży bo 96 .
 
Do góry