reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Sus teraz ja mam pullowane więc nie jeżdżę z mężem to ja nie wiem wczoraj podejrzałam i w ogole zawsze gadam z tymi babkami to tak ja zrozumiałam bo zawsze jej mówię aby nic nie zmarnowała 11 jadę znów to mogę popytać dokładnie
Dzwoniłam przed chwilą do apc ale niestety pani nie udzieli mi takich informacji pobierają 100 ml ale ile limfocytòw z tego jest Pani nie wie
Ogladałam teraz w necie te strzykawki ale nie wiem ktora to była dluga cienka i sporo tych limfocytòw tam było na 8 wkłuć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczepienia od męża to tak co 2 tygodnie szczepienia później mrl i za 2 tygodnie wizyta jak szczepienia limfocytami meza to zawsze musi być mąż rano pobierają krew i o 14 ty masz szczepienie teraz miałam tak szczepienia od dawcy 28.12, 11.01, 25.01i 25 mam rano pobieranie krwi do mrl imk a popołudniu jeszcze jedno szczepienie i 8 lutego wizyta u maliny.
 
Susana bardzo mi przykro. A czy Twoja gin ma mozliwosc zrobienia takich szczepionek? Bo nie kazde labolatorium je wykonuje. Sacha np mial.przerwe w szczepieniach bo labolatorium stracilo koncesję na robienie zastrzykow. Ja mialam tylko 4 wklocia i ta syrzykawka nie byla duza. Ale co i jak to sie robi nie mam zielonego pojecia.
A i zeby M byl dawca musicie zrobic test cytotoksyczny. I wiele innych badan zarowno Ty jak i M.
 
Kwiatuszku
Mamy. Tu w mieście punkt krwiodastwa i robią wszystko .Odwirowują krew jak chcesz .Dlatego pytam o szczegóły .
Ja mam też wirówkę labolatoryjną w pracy .
Wiadomo że mąż musi zrobić wzw .żołtaczke itd .
Ja mam już prawie wszystkie badania możliwe i nie uśmiecha mi sie je robić od nowa u Maliny .
A jest ktoś komu Malina by odmówił szczepień?????Bo ja tu nie słyszałam o takiej osobie ????
Dzisiaj mam gadać o tym dokładnie z moją ginką o 20 zobaczymy co wymyśli i jak .
 
Sus, bardzo mi przykro. Gdybym wiedziała nie zawracałabym głowy swoimi pierdołami.
Ja jestem po wizycie. Dzieciątko jest główką w dół, wszystkie organy ok, żołądek, jelitka, nerki, serduszko. Doktor próbował na 3D twarz pokazać ale mam małego wstydziocha. Przez brzuch z moim tłuszczem już wszystko ładnie widać. Wg usg nadal wyprzedzamy termin z OM. Dzidziol waży 375g :-)
Na każdej wizycie mam podwyższone ciśnienie i dostałam dzis Dopegyt na to. Mam skierowanie na glukoze z obciążeniem. Tu dopiero jestem ciekawa co wyjdzie...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji6]
Mam pytanko. Od polowy listopada biore encorton (20mg dziennie), po 3 cyklach mam powtorzyc poziom nk. Jezeli minelo 2,5 miesiaca to moge juz je zbadac czy za szybko? Chyba jak mialo sie obnizyc to juz sie obnizylo [emoji20][emoji20] jutro jade robic inne badania i przy okazji to chcialam. Bo jak nie jutro to dopiero za miesiac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji6]
Mam pytanko. Od polowy listopada biore encorton (20mg dziennie), po 3 cyklach mam powtorzyc poziom nk. Jezeli minelo 2,5 miesiaca to moge juz je zbadac czy za szybko? Chyba jak mialo sie obnizyc to juz sie obnizylo [emoji20][emoji20] jutro jade robic inne badania i przy okazji to chcialam. Bo jak nie jutro to dopiero za miesiac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Od połowy listopada minęło 1,5 miesiąca a nie dwa i pół ????
 
reklama
Do góry