reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
cześć dziewczyny. Ktoś tutaj pisał o skierowaniu do poradni genetycznej od lekarza rodzinnego. Ja dzisiaj takie skierowanie dostałam bez problemu. Ale byłam zadowolona do czasu, kiedy zadzwoniłam do poradni we Wrocławiu, żeby się zarejestrować. Tam pierwsze wolne miejsca marzec, ale za dwa lata :). śmiechu warte.
Ja w grudnia miałam konsultację w poradni genetycznej w Prokocimiu. Poroniłam 13 października a na wizytę tak szybko udało się dostać tylko ze względu na adnotację "pilne" na skierowaniu. Gdyby nie to nadal czekałabym na wizytę do lipca. Może też spróbujesz.
 
Ostatnia edycja:
My mielismy isc do znajomych, a moj M znowu chory, leży w domu. Wiec siedzimy jutro w domku. Ma brac lek przeciwwirusowy- groprinosin , myslicie, ze lek i temperatura okolo 37.5 (zbijana) bardzo zle wplynie na plemniczki? Macie jakies obserwacje?
Mam nadzieje, ze sie nie zarażę. Strasznie teraz wszyscy chorują...
Kas mnie też rozłożyło. Mam nadzieje ze tylko na chłopaków nie wróci :(
Mój M. 01.01 ma urodziny wiec my 01 świętujemy a noc sylwestrowa spędza w pracy
 
Poradnia genetyczna
Kielce ul Chęcińska
Czeka się pótora miesiąca a wyniki po 3 tygodniach na fundusz .
Bardzo miła Pani tam przyjmuje .
 
cześć dziewczyny. Ktoś tutaj pisał o skierowaniu do poradni genetycznej od lekarza rodzinnego. Ja dzisiaj takie skierowanie dostałam bez problemu. Ale byłam zadowolona do czasu, kiedy zadzwoniłam do poradni we Wrocławiu, żeby się zarejestrować. Tam pierwsze wolne miejsca marzec, ale za dwa lata :). śmiechu warte.

Zapisz sie prywatnie do dr Stembalskiej to wcisnie Cie na wizyte na NFZ za 2 tygodnie. Ja tak zrobilam. Zaplacilam 150 i szybko mialam wizyte za free [emoji2]
 
Też pytam Domunacela co u Ciebie .Pamiętam twój obrazek piesia w kocu ;-).

Liluli kochana ja jestem czytam tylko pisać nie ma o czym. Chyba że chcesz pokciukac albo pomodlić się za moje powodzenie to proszę w niedzielę startuje z testem. ;-)

Bertha co u Ciebie Pisz mi tu szybko bo jak Cię nie wywołam to kryjesz się gdzieś po kątach.

U mnie kolejny placek w piekarniku jakby ich na swietach było mało.Boze ale mam grzech tak się op. -p
 
reklama
Poradnia genetyczna
Kielce ul Chęcińska
Czeka się pótora miesiąca a wyniki po 3 tygodniach na fundusz .
Bardzo miła Pani tam przyjmuje .
mam do Kielc względnie blisko, może poproszę ginekologa o skierowanie, tylko tak bardzo sie boje ze mi tam coś jeszcze wyjdzie nie tak. Bo wiecie wszystkie podstawowe badania w porządku, wirusowe, wymazy bakteryjne, dziś e p/c kardolipidowe, tarczyca.
Niech mi ktos powie czy mi to coś da tak na prawdę oprócz świadomości, że mam gen gdzieś zmutowany, czy jest lek na "poprawę jego błędu". Wiem już że genetycznie jestem nie zgodna. Moja daleka kuzynka robiła kariotyp jeden lekarz jej powiedział że nie będzie miała dzieci a drugi żeby próbowała do skutku, ostatecznie ma dziecko. Nie dostawała żadnych leków
 
Do góry