reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

mam takie pytanie czy któras z was ma mutacje w genie MTHFR lub albo w PAI-1?bo nie wiem od czego zacząć, dziś sie dowiedziałam i tak sie boje taka zła jestem na siebie ze przy pierwszej stracie nie sprawdziłam trombofili.
W pierwsza ciaże zaszłam w 3 ms w drugą w 1 m a w trzecią w 2 miesiącu, Jakie leki mogę brać z witaminami bez recepty bo zanim sie dostane do dobrego lekarza to chwila minie
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam takie pytanie czy któras z was ma mutacje w genie MTHFR lub albo w PAI-1?bo nie wiem od czego zacząć, dziś sie dowiedziałam i tak sie boje taka zła jestem na siebie ze przy pierwszej stracie nie sprawdziłam trombofili.
W pierwsza ciaże zaszłam w 3 ms w drugą w 1 m a w trzecią w 2 miesiącu, Jakie leki mogę brać z witaminami bez recepty bo zanim sie dostane do dobrego lekarza to chwila minie

Hajmal prawie każda z nas ma mutacje bierzemy kwas foliowy b6 i b12 w formie metylowej nie kupisz rączej tych witamin w aptece kupujemy na allegro albo na i herb to taka strona .
 
Dzieki kochane. Ciezki dzien. Bylam tez u hematologa. Poznanianki polecam Wam dr Bajko. Mam zlecone kolejne badania. Kolejna kasa. Powiem Wam, ze wiele mi rozjasnil nie uznal mthr za wymysl. Dzisiaj naprawde mam kiepski dzien. Mam ochote zakopac sie w koldre. Nawet nie wiecie ile zaparcia mnie kosztowalo isc do tego hematologa. Najsmieszniejsze ze nie chcialam isc na to hsg. Nie widzialam sensu, ze po laparoskopii itd. Pani dr powiedziala ze sie cieszy ze sie zdecydowalam. I jeszcze jedno hsg w przypadku zrostow boli bardzo. Byly nas 4 dziewczyny 2 nie bolalo a dwie bolalo bo mialy problem. Rok temu bylam w tym samym szpitalu w tym samym pokoju i stracilam dziecko. Ten 2016 rok byl dla mnie pod wielona aspektami ciezki psychicznie.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo współczuję takich przeżyć, musi być Ci bardzo ciężko :( Zaraz po świętach czeka mnie badanie drożności jajowodów, czy trzeba się do niego jakoś specjalnie przygotowywać oprócz nastawienia że może być bolesne?
 
Fiolkowa!skoro wyszedł Ci podwyższony toczeń to znaczy ze problem tkwi w immunologii,u mnie podejrzewali tocznia,więc cos o tym wiem,skończyło sie na przeciwcialach przeciwko centromerom b,czyli Twoje przeciwciała mogą atakować Twoj organizm co za tym idzie Twoje dziecko,jak się mylę to niech mnie ktos poprawi,ale czytałam o ty dużo na innym forum,np,ciąża a toczeń,myślę że zabrakło Ci enkortonu,plus acard i cleksan,wiele też dowiedziałam sie na tym forum,jak wszystko sie poskleja to ma to Sens!
 
Hej Dziewczyneczki :D

Dziś środa... :D u mnie będzie po pracy spędzona w kuchni, bo trwają przygotowania, dlatego milczę ostatnio :)
mam takie pytanie czy któras z was ma mutacje w genie MTHFR lub albo w PAI-1?bo nie wiem od czego zacząć, dziś sie dowiedziałam i tak sie boje taka zła jestem na siebie ze przy pierwszej stracie nie sprawdziłam trombofili.
W pierwsza ciaże zaszłam w 3 ms w drugą w 1 m a w trzecią w 2 miesiącu, Jakie leki mogę brać z witaminami bez recepty bo zanim sie dostane do dobrego lekarza to chwila minie
DZIEŃ DOBRY, prawie każda z nas ma MTHFR dodatnie, bierzemy na to metylowane formy B6, B9 i B12.
Nadrobiłam zaległości w czytaniu .
Jutro pierwszy test MRL.:o
Madzia kciuki za wysoki wynik [emoji110]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziś byłam u Prof Jerzak i stwierdziła, że ta moja szyjka jest długa (tak jak z usg połówkowego) i twarda. I w związku z tym żadnego leczenia nie wprowadza.
Nie wiem jaki cel miał wczorajszy lekarz :-/


Marzycielko, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Wiadomo może starania wydłużą się w czasie, ale będziesz miała pewność, że w macicy nie ma żadnych przeszkód.

Kas, mnóstwo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń. Trochę spóźnione, ale mega szczere.
Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz moja szyjka jak na 25tydzien tez jest ok bo jak czytam fora dziolszki maja po 3,3 ale mnie sie skrocila od miesoaca z 4,2 wiec tu problem ze za duzo leci
 
Do góry