reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fiolkowa!skoro wyszedł Ci podwyższony toczeń to znaczy ze problem tkwi w immunologii,u mnie podejrzewali tocznia,więc cos o tym wiem,skończyło sie na przeciwcialach przeciwko centromerom b,czyli Twoje przeciwciała mogą atakować Twoj organizm co za tym idzie Twoje dziecko,jak się mylę to niech mnie ktos poprawi,ale czytałam o ty dużo na innym forum,np,ciąża a toczeń,myślę że zabrakło Ci enkortonu,plus acard i cleksan,wiele też dowiedziałam sie na tym forum,jak wszystko sie po.skleja to ma to Sens![/ QUOTE]. Pewnie masz rację. Ja też tak podejrzewam, Bo to niemożliwe jest żeby tak gwałtownie kończyły się moje ciąże. Po pierwszym porodzie zmieniła mi się intensywność @. Leci dużo więcej.
 
reklama
Głupia nie wyj dobrze że poszłas.Dobrze że jak coś znaleźli to zrobią z tym porządek. Potem tylko zielone światło??

Fondie cojuz wymyslilas skracając sie szyjke?? Ty to zawsze coś wymyślisz i szukasz dziury w całym.Milczysz nic nie piszesz zdjęciami sie nie chwalisz co jest??
Ja nie wynyslilam mam od mojego.gina nakazl lezeno siedzdnia i male spacerki bo chce bez pesera czy szwu dotrwac do 36tc albo i dluzej. I.od teraz chodze co tydzie na mierzenie szyjko to nakaz od.lekarza. A dzis malina i zobavzymu cco.powoe bo.malina kazal moesoac temu odstawic lutke a ten nakazal brac ja sie slucham maliny ale w tym.wypadku chyna wroce do niej zobaczymy co powie malina dzis. To moja ostania wizyta u maliny wiec pytan mam juz 15na kartce :)
Przepraszam za post pod postem. A i mam stawianie brzucha ale moj gin to olal narazie
 
Bentola też tak podejrzewam. Nie wychodzi mi jeszcze odpisywanie , ze widać kawałek tekstu. Chciałam dodać, że po pierwszym porodzie zmieniła mi się intensywność okresu. Leci mi sporo więcej
 
Fondi akurat przy skracajacej sie szyjce jest zalaz siedzenia. Bo jak sie siedzi to dziecko jeszcze bardziej napiera na szyjke. Powinno sie jak najwiecej lezec z nogami uniesionymi zeby odciazyc szyjke. Aaaa i jak bylan teraz w szpitalu. Lekarz zabronił mi brac nospy. Chyba ze by bardzo bolalo i noe dala bym rady z bolu. Bo podobno nospa zawiera skladnik (nie pamietam jaki) ktory powoduje ze skurcze przechodza ale szyjka wtedy miękknie i wtedy sie skraca.
 
A.lutke masz ? przy jakiej dlugosci ci pesar zakladali ? moj gin mowi ze szyjka ok ale w sensie oszczedzania chyba nie chodzic dlugo
 
reklama
Do góry