reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Asia hahahah wybacz. Ginekolog od poronien.
Ktoś kiedyś mówił o Wilczyńskim, Dubrawski też chyba.
Mnie od dwóch dni znów mocno kłuje w klatce. Miałam tak dawno temu często po stresowych sytuacjach ale wszystko minęło jak zaczęłam brać acard i witaminy przed ciążą. Teraz wróciło. Nie wiem od czego to, bo przecież nerwów miałam wcześniej więcej i nic a teraz tak zaciska że szok. Miał tak ktoś???

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo często takie bóle to reakcja organizmu na to że właśnie żyje się w mniejszym stresie - organizm przestaje być taki spięty i wtedy właśnie jakieś dziwne objawy można zauważyć ....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czajak kochana tak dzwoniłam do mnie ta niebiesko oka :)
Kazała przyjechać koło 14:40 takze tak będę a wizytę mam na 15 w sumie się nie stresuje bo co mi to da

Gabis kochana ja myślę ze to nerwy ja tez tak mam czasem kluje przez kilka dni później spokój i za kilka miesięcy znów nie mogę łapać oddechu
 
tak Nafoczuś byłam u doktorka naszego chciałam sprawdzić co w trawie tzn piczce piszczy:p
ostatnia @ była jakaś inna i ot mam odpowiedz w owulce dlaczego, mówił że nasze kariotypy to wiedział że będą prawidłowe, nie zrezygnuje z dr ale nie wiem co dalej...
Jak się chowa Wiktorek?
pozdrówka dla Klary, Olisia, i Wiktorka
Mickey Wikus coraz coraz kochanszy się staje aż ciężko mi opisać jak bradzo jestem w nim zakochana ♡ ale może to i nie miejsce.
Jedyne co mogę Wam tu napisać to to, że BARDZO BARDZO BARDZO Was wspieram i kibicuję! !!
 
Asia hahahah wybacz. Ginekolog od poronien.
Dubrawski. To miał być kolejny lekarz gdyby się nie udało. Przebada wszystko.

Nafoczka, jest to miejsce. Jesteście przykładem, że nie warto się poddawać i jaka nagrda nas czeka, jeśli dalej będziemy walczyć. [emoji2]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry