reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam się zimowo ,biel za oknami -uwielbiam :-p
Od wczoraj czuję ruchy ,delikatne ale to na pewno malutka daje o sobie znać ;)
Dziś byłam w labo a w środe wizyta ,zobaczymy czy to na pewno pitynka:p
Dziewczynki czekam na testowanie i trzymam kciuki :)
Ale mam energię ,dziś od rana porządki w szafach ,pranie pościeli ,okna i firanki M obiecał ,że sam zrobi -kochany:biggrin2:
AGATUSH te testy ciążowe z owu są do dupy!!!! mi facelle pokazało 9 dpo bladziocha a te z allegro robiłam przez 5 dni codziennie i nic!!!!! a piątego dnia facell to już krecha była;)
Leć do rossmana i rób facelle !!!
 
reklama
Agatush idź na bete dziś. Często czytam różne strony osób starających się - jakaś mania i Laski śmieją się że @nie ma testy białe a jak idą na bete to zaraz @sie pojawia i nawet na wynik już nie czekają.

Asia a ty nie miałaś rzegrody? Albo zrosty cię ciągnął. Mnie tak ciągła aż chodzić nie mogłam ale nie wiczemu.m c
Przegrody nie miałam. Zrostów - pod tym kątem mnie nie badali.
To też nie tak, że cały czas boli. Tylko czasem jak napinam mięśnie podbrzusza. Też nie zawsze. Jeden dzień boli, potem przestaje, potem boli mniej...

Beata, a Ciebie ten brzuch bolał przy donoszonej ciąży?

Z maluszkiem wszystko ok.

Bertha, jestem na L4.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam sie popoludniowo :)
mam pytanie odnosnie dawki encortonu.
mam zalecenie 20 mg rano na czczo, 5 mg w poludnie. przez 4 cykle, potem zbadac nk czy spadly ponizej 12% (z 16%). i teraz moje pytanie: czy gdybym zaszla w ciagu tych 4 cykli to dawka sie zmienia czy caly czas biore tyle samo do conajmniej 8 tc? (bo wtedy mam przyjsc na wizyte)
 
witam sie popoludniowo :)
mam pytanie odnosnie dawki encortonu.
mam zalecenie 20 mg rano na czczo, 5 mg w poludnie. przez 4 cykle, potem zbadac nk czy spadly ponizej 12% (z 16%). i teraz moje pytanie: czy gdybym zaszla w ciagu tych 4 cykli to dawka sie zmienia czy caly czas biore tyle samo do conajmniej 8 tc? (bo wtedy mam przyjsc na wizyte)
Dżoł
Encorton na czczo???
To chyba nie jest dobry pomysł .
Rozwalisz żołądek .
My tu łykamy podczas jedzenia .
Lekarz ci tak kazał??

Lamia
Super że córcia już daje znać o sobie
Cudo chwile
 
Ostatnia edycja:
79139be6d7e81a64a616c4342109e0bf.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzoł
Ty tam napisane masz tak:
20 mg łącznie :z czgo 15 mg rano i 5 mg w południe a nie jak piszesz w poście, że masz brać 20 mg rano a potem 5 mg
Ja biorę rano euthyrox a encorton to po jedzeniu .Ty bierz jak chcesz

Riri
Julia
Avita
Co nic nie piszecie ??
Jak tam wasze samopoczucie ??
Bobasku w brzuchu pewnie szaleją .
Avita
Przestał cię choć troche ten brzuch boleć ??ostatnio tak sie tym martwiłaś ...

Bertha
Super jajo wychodowałaś .Piwodzenia na zabiegu .

Arda.
Martaha
Piastulinka
Czytacie nas jeszcze ??????????????
 
Ostatnia edycja:
Asia tak te ciągnięcia miałam tylko w donoszonej ciąży. Synek super chłopak.

Avita napisz że u Ciebie jest wszystko super.

Bertha no to super wieści.Widzisz jak się chce to można ;-)

Mickey kotek co u Ciebie tak ogolnie
 
Asia tak te ciągnięcia miałam tylko w donoszonej ciąży. Synek super chłopak.

Avita napisz że u Ciebie jest wszystko super.

Bertha no to super wieści.Widzisz jak się chce to można ;-)

Mickey kotek co u Ciebie tak ogolnie
U mnie przegrody nie było, bo dwie pierwsze ciąże ponoszone bez problemów. Wydaje mi się, że ten brzuch ciągnie w dół i dlatego tak boli. Ja go sobie podtrzymuję to nie czuję [emoji12] . W każdym bądź razie lekarz nie widzi nic niepokojącego, szyjka długa. Młody fika i zaczepia mnie.
Tylko wyszły leukocyty w osadzie moczu. Kazał zrobić posiew, ale dopiero na 19.12. On uważa, że to od zapalenia pęcherza. Dlatego zrobię w tym tygodniu mocz i posiew i ewentualnie skonsultuje wyniki z ginką, która wypisuje mi recepty. Dodatkowo kazał zapytać profesor, czy będziemy robić krzywą, bo on jest zdania, że lepiej zrobić mimo Glucopage.

Wierzę, że Twój synek jest cudowny. Przecież musi być cudowny po takiej cudownej mamie [emoji2]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Faktycznie moze o to chodzilo. Jak to pokazalam ginowi to mowil : niech sie zdecyduje czy 20 czy 15 ma pani braca nie myslniki robi. Tez nie zauwazyl jak ja. No ale pomijajac to, pytalam czy jak zaszlyscie to schodzilyscie od razu z dawki czy po kilku tyg?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry