reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witajcie dziewczyny​

Kwiatuszek - ciesze się, że szyjka zamknięta, ale Cie nastraszyli :realmad: Ginekolog Cie tak nastraszyl i wysłał do szpitala? Jak możesz to napisz coś więcej na ten temat

kas90 - najlepszego, spełnienia tego największego marzenia :)

fondi - cudne wiadomości. Życzę spokojnej, drugiej połowy ciazy :)
 
reklama
Ale nudy w tym szpitalu. Jestemsama na sali. Dobrze ze mam neta to sobie cos poczytM, popatrze.
Wczoraj jak poszlam do wc na siku to polecialo troszke czegos brazowego. Ale nie wiem z ktorej dziurki bo wczesniej bylo mega zatwardzenie. A do tego od kilku dni twardnial mi brzuch. Wiec w.panice zadzwonilam do gin i kazal przyjechac na ip. Zbadał mnie na fotelu i stwierdzil ze szyjka sie skrocila. A usg zrobi mi dopiero na nastepny dzien czyli dzis. Dzis mi robil inny gin. I stwierdzil ze szyjka jest dluga. Ale wyszlo podwyzszone crp wiec i tak musze brac antybiotyk.
 
Dzien dobry wszystkim milej soboty. Ale tu cisza :)
Keiatuszku zycze szybkiego powrotu do domciu ze szpitala :)

Powiedzcie mi czy jak biore 1x b6 plus b complex to nie jest za malo jakos boje sie brac wiecej :) i tak juz tyle tabli lykam ze mozna by mala tablice mendelejewa stworzyc :D
 
Witam się i ja sobotnio ;)

Leżę jeszcze w wyrku, ale zaraz wstaję, bo dom sam się nie posprząta, a pranie nie chce się samo nastawić [emoji23]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Czarna popatrz to tak jak u mnie... Samo nie chce się zrobić :-p [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bylam wczoraj na wizycie. Wszystko ok jajko pękło jest ciałko żółte było działanie to teraz czekam na efekty. Zajmuje głowę sprzątaniem.Juz umylam okna teraz przerwa i trzepanie dywanów ipolerowanie zastaw sślubnych.Dwa razy do roku pasuje się nią zająć. Miłego dnia laseczki.
 
Jak ja Wam zazdroszcze wylegiwania sie w lozku. Adus wstal o 6. Ja tez bylam wczoraj u gina. Okazuje sie, ze owulacja byla. Brzuch mnie pobolewa bo ponoc krew z jajnika dostala sie do otrzewnej. Teraz czekam na okres na hsg i wynik na celiakie i zielone swiatlo. Powiedzcie mi jakie powinno byc endometrium do zagniezdzenia?

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki za Wam dziewczyny. Ja dzisiaj powinnam dostać @ ... Zrobiłam test ale niestety 1 kreska... [emoji17] staram się również zająć sprzątaniem.... :-/ już mam wrażenie że staram się wyłączyć myślenie i jest ok do momentu jak robię test :-( eh..... Miłego dnia Kobitki!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry