reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bertha mam problem z lykaniem tabletek wiem śmieszne ale mam fobiez dzieciństwa :(
Jeżdżę raz w miesiącu do bioenergoterapeuty..

Aha, rozumiem. To sobie rozkrusz i z woda wymieszaj.
No i opowiedz cos o tym bioenergoterapeucie. Co ciekawego ci powiedział, co odkrył, cyz jakas różnice widzisz.
 
reklama
Witam się kochane wieczorową porą

Lamia jeszcze raz gratulacje
Asia i tobie również gratulacje
Same tu u nas ostatnio dobre nowiny ciążowe napawa i to mnie optymizmem

Czajak wizyta 14 grudnia. Ja homocysteine robię sama co pół roku tak mi genetyk kazała więc tego sie trzymam. Ja biorę colostrum i dziś kupiłam tą pregne tam jest zelazo jod wit d strawberka mi tu dobrze argumentowała dlaczego pregna. Pytałam o colostrum maline to powiedział że jak chcę to prosze to woda swiecona jak fondi pisała to biorę co mi tam .
Co do tych moich problemów z sercem klientka mi powiedziała ze potasu mi moze brak więc kupiłam sok z pomidorów piję dziennie i jest poprawa może trafiła w 10 popije tydzień i zobaczę może zbadam jeszcze ten potas
Tak, kochana i Ty też blisko upragnionego szczęścia [emoji2]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny powiem wam ze wierze ze mi.sie uda i wierze tez mu co mowi.mowi ze bd db ze mniej stresów i wgl ale ciekawe co teraz powie czasem mi siil brak ale wychodze od niego z jakas sila i nadzieja
Mysle ze kupie ta aspiryne do picia i bd pila raz dziennie bo tego acardu nie moge lykac :(
 
Hej dziewczyny powiem wam ze wierze ze mi.sie uda i wierze tez mu co mowi.mowi ze bd db ze mniej stresów i wgl ale ciekawe co teraz powie czasem mi siil brak ale wychodze od niego z jakas sila i nadzieja
Mysle ze kupie ta aspiryne do picia i bd pila raz dziennie bo tego acardu nie moge lykac :(
Motylku a co on konkretnie Ci robi ten bioeneroterapełta? Wbija igly czy co ?
 
Kas co słychać? Testowalas?

Powiem Wam że odkąd zaczęłam brać na nowo witaminy i acard zaczęłam odczuwać stres. Pisałam że nie ma nic lepszego jak seks dla samego seksu. Ja za parparę dni zaczynam nowy cykl oj bedzie nerwowka. Trzeba będzie wybrać się do biblioteki żeby zająć myśli czytaniem.
 
Beatko , znów jestem troszke przeziebiona i się kuruję czosnkiem i legalnie odpoczywam :) my jeszcze się nie staramy kochana, chciałabym w grudniowym cyklu zacząć starania (tak gdzieś wypadnie w okolicySwiat owu):* we wtorek mam wizytę u mojej lekarki i nanosimy ostatnie poprawki na leki, bo nie wiem np jaką dawkę fraxi będę mieć (bo chciała poczekać na wyniki mutacji).
A w czasie starań mam zamiar nie myśleć, że się staramy ,więc nie będę o tym pisała ani mierzyła temp.:D bo mnie też to stresuje i wolę nie myśleć :p
 
Bertha dzięki, że pytasz. Czuję się jak nie w ciąży. Oprócz tego, że czasem czuję jakies delikatne ciągnięcie w brzuchu, czasem jajnik i muszę zrobić sobie drzemkę w ciągu dnia , to nic poza tym mi nie dolega, aż mnie to zastanawia...
 
reklama
Muszę chociaż spróbować, żeby się nie nakrecac :D Tęczowa, a który to tydzień? Moja siostra jest w 8/9 i oprócz senności i ciągnięcia nic jej nie dolega. W 1 ciąży rzygala jak kot.
 
Do góry