reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
12 lat ,ale naprawdę jest taki uczuciowy.
Już imię wybiera chce AMELKĘ:-) :)
A jak mówię że jestem głodna to mówi '' mamo to zjedz ,bo dzidzia pewnie ciągnie za pępowinę i jest głodna'' ,także jest fajnie:p A jaka harmonia w domu!!!!! Chłopaki się nie kłócą ,mąż nadskakuje hi,hi no bo przecież nie można mnie denerwować:D żyć nie umierać normalnie:-D
Musze to jakoś uczcić więc jadę dziś na zakupy no bo w jeansy się już nie mieszczę:-D no i od początku ciąży przytyłam 3 kg !!!!
BEATKO ,żadnych szczepień ,tylko na zestawie pierwszy raz i chyba o to chodziło!!
Super! U mnie tak kolorowo nie jest. Mój 12 latek nie pozwoli mi się zestarzeć, bo co i rusz podnosi mi adrenalinę. Za to młodszy jest moim oparciem - pomaga przy psie, pomaga sprzatać, jak o coś go poproszę to nie ma sprawy, tylko też czasem wkurza się na starszego. A ja cierpliwości w ciąży mam mniej...Teraz ma karę na wszystko za swoje zachowanie. Np ostatnio wyrzucił po złości piórnik mlodszemu ze schodów rozrzucając zawartość a potem kredki mu połamał.
Pozatym siedzę z nim po kilka godzin, uczę, czytam a on i tak jedynki przynosi, bo nie słucha jak tłumacze, ja się produkuje a on ma to w nosie. Sam nie usiądzie, bo ma tysiąc ważniejszych spraw np. turlanie pustej butelki, bo całą elektronikę ma zabraną.

Także naprawdę zazdroszczę spokoju. Owszem każda kobieta w ciąży powinna mieć optymalne warunki, ale to czasem niezależne.

Starszy stwierdził, że niezbyt jest zadowolony z nowego rodzeństwa, bo wszystko mu z lodówki będzie wyjadać[emoji2] a młodszy stwierdził, że ok. tylko, żeby nie był taki jak Patryk (starszy)...

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny

lamia - ale sie ciesze i gratuluję :) pewnie się nastresowalas. Teraz odpoczywaj i ciesz się ciąża. Ile lat ma młodszy synus? Ja mam prenatalne przed sobą, jeszcze jakieś 2 tyg., a już się stresuje i koszmary mnie męczą :( Dobrze, że nie pamiętam co mi się śni

Miłego dnia girlsy :)
Ściskam Was gorąco :)
 
Czarna , przepraszam , że tak męczę, ale chciałabym w weekend zamówić tę wyciskarke. Podaj mi jeśli możesz samą nazwę i czy pionowa czy pozioma. Z góry dzięki :*
 
Lilia młody ma 12 lat a starszy 17 i obaj boją się mi podskoczyć ,mają straszny szacunek do mnie ,bo jestem dobra do czasu:p
Młody całkiem inny -taka ciepła klucha a starszy trochę się buntuje - wiadomo wiek
(wielce dorosły) ,ale jeszcze trzymam go w ryzach:-D
Nie wiem ,ale wszyscy znajomi ,rodzina mówią że mam ułożonych chłopców :yes: i niech tak zostanie ,bo jak słyszę tych palących ,przeklinających i pyskujących nastolatków to szlag mnie trafia normalnie!!!!!:growl:
Aaa.. nie wiem czy wam pisałam, bo moje chłopaki urodzeni -31.03 .1999 i 31.03 2005 . Tylko roczniki inne ha,ha .:-p Dobra robię obiadek i na zakupy .
ps. Starszy jeszcze nie wstał -wczoraj balował na 18- stce więc wiecie ,odsypia ,ale na pewno dziś dam zdjęcia dzidzi i może syn zgodzi się dać swoje? ,bo też wam obiecywałam nie? ;)
 
Lilia młody ma 12 lat a starszy 17 i obaj boją się mi podskoczyć ,mają straszny szacunek do mnie ,bo jestem dobra do czasu:p
Młody całkiem inny -taka ciepła klucha a starszy trochę się buntuje - wiadomo wiek
(wielce dorosły) ,ale jeszcze trzymam go w ryzach:-D
Nie wiem ,ale wszyscy znajomi ,rodzina mówią że mam ułożonych chłopców :yes: i niech tak zostanie ,bo jak słyszę tych palących ,przeklinających i pyskujących nastolatków to szlag mnie trafia normalnie!!!!!:growl:
Aaa.. nie wiem czy wam pisałam, bo moje chłopaki urodzeni -31.03 .1999 i 31.03 2005 . Tylko roczniki inne ha,ha .:-p Dobra robię obiadek i na zakupy .
ps. Starszy jeszcze nie wstał -wczoraj balował na 18- stce więc wiecie ,odsypia ,ale na pewno dziś dam zdjęcia dzidzi i może syn zgodzi się dać swoje? ,bo też wam obiecywałam nie? ;)
Mój starszy 11.03.2005 :-) To znowu będziemy mieć równolatki[emoji4] tym razem maj ) albo kwiecień.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amelka :)
SYN mnie wyśmiał jak spytałam czy wstawi swoje:mad: Przykro mi ,może kiedyś sama się nauczę.
 

Załączniki

  • SAM_0587.JPG
    SAM_0587.JPG
    71,6 KB · Wyświetleń: 92
Dzięki kochane z wrażenia spać nie mogłam
fhr-164 ud/min
crl-71,0mm
Nt -1,4, pępowina 3 naczyniowa,płyn owodniowy w normie ,termin 10 maj .
Jeszcze nie dociera do mnie!!!! A mały to poryczał się jak wyszłam z gabinetu.
Mówi ''mamo tak się martwiłem ,a tu nie dość że wszystko dobrze to jeszcze taka wisienka -córeczka.'' Rozczulił mnie :-D
Cudowne nowiny!!! :)

U mnie poki co praca dom i rozczarowania..
Ale zamierzam jechac do poradni wczesnej patologii ciąży maja mi dac skierowanie na badania jakieś a tak to jade tez do bioenergoterapeuty..
W grudniu mam do imunologa mam brac acard ale mam ciężko z pogryzieniem tabletki i lipa wiecie moze co zamiast acard mozna brac ?
A dlaczego gryziesz tabletkę Acard??? Tego sie nie gryzie tylko połyka, jest malutka.
A do bioenergoterapeuty miałaś juz dawno temu iść. Nie byłaś jeszcze?

To chyba dobrze? O to nam chodzi! Więc Beatka do dzieła, bo teraz kolej na Was! (Bea i Bertha) [emoji12]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jest! Ja testuje za tydzien w 10dpo :) ale na nic nie liczę w tym cyklu bo endometrium gin powiedział ze brzydkie - za grube (14.4) i nierówne.. :( wiecie jakie powinno byc idealne endo w dniu owu? Miał ktoś 14mm i zaszedł?
 
reklama
Do góry