reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej Dziewczyneczki :)

Mieliśmy się starać w tym miesiącu, ale w pracy szaleje rota wirus i był jeden przypadek mononukleozy...więc chgba dam sobie miesiąc wolnego jeszcze ;)
Foczusia czy wiesz jakie dziś święto? :D
Beri albo Bertha któraś z Was chciała zobaczyć moje arbuzy:
Zobacz załącznik 780159

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

To ja prosiłam o arbuzy :):) czadowe!!! A smaczne były, słodkie?? Jestem w szoku ze takie wyrosły dorodne! Ze zwykłych pestek wrzuconych do ziemi??

Święto dzisiaj..? Środa dzien loda?? :D
 
reklama
Mi również milo fajnie tam pogadać ta chwilkę można by więcej ale trzeba wracać. My jeszcze w drodze. Tylko z jednego w klucia mi wypłynęła ale fakt dziwnie szczepieni mi to się wydaje ze odwrotnie igłę trzyma. A ciekawa jestem dlaczego każda podaje ta szczepionkę inaczej chyba go zapytam i ciekawe co powie. Trochę boli ale po ostatniej bardziej czulam

No my też w drodze jeszcze z 50 km. Ja też zapytam zmarnowała mi 1 ml haha :-)

Uspokoić się zboczury ja poszczę od 4 tygodni :-) :-)
Mała czarna arbuzy super też mam zamiar uprawiać
 
To ja prosiłam o arbuzy :):) czadowe!!! A smaczne były, słodkie?? Jestem w szoku ze takie wyrosły dorodne! Ze zwykłych pestek wrzuconych do ziemi??

Święto dzisiaj..? Środa dzien loda?? :D
Taaak czerwone i słodkie :) nasiona przyklepane ziemią po zjedzeniu arbuza na początku czerwca ;) i takie dorodne wyrosły :D

Tak dziś środa więc święto "francuskie" [emoji23]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
No my też w drodze jeszcze z 50 km. Ja też zapytam zmarnowała mi 1 ml haha :-)

Uspokoić się zboczury ja poszczę od 4 tygodni :-) :-)
Berrtha arbuzy super też mam zamiar uprawiać
Następnym razem się zapytam czy mogę wypic miały by panie mniej pracy Ale słuchaj w tamtej serii tez jedna zmarnowana i koleżance się udało wiec jest nadzieja☺
 
Lila tos się spisała heh.Ksiazke można by było pisać. A zdjęcia gdzie?? Lila , Fondie i Asia 669 hmm to takie kolezaneczki?

Dr za dużo nie mówił, to też do pisania za dużo nie ma ;) Prenatalne mam 22.11.

Oto mój kropek

DSC_00011111.jpg


mala_czarna - jak możesz to wstaw zdjęcie jak wyglądają arbuzy po rozcięciu :)
 

Załączniki

  • DSC_00011111.jpg
    DSC_00011111.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 481
reklama
Do góry