reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki, ktore mialy za wysoka homocysteine. Czy mialyscie jakies objawy tej homocusteiny, czy tylko wyniki zle? Czulyscie jakas poprawe fizycznie po tym jak homocysteina Wam spadla?
Zanim mi nie zrobiono wynikó, to nawet nie wiedziałam co to jest ta homocysteina. Teraz jest o niej coraz głośniej...
 
Jestem po konsultacji z genetyczką. Napiszę wam szybko, bo już muszę lecieć do pracy. Kazała brać witaminy metylowe, ale ostrzegała, żeby nie przedawkować! Mówiła, że jak się będę czuła źle po b12, to żeby zmniejszyć dawkę koniecznie:D Wg niej za miesiąc możemy się spokojnie starać, tym bardziej, ze łykałam wcześniej femibion i długi czas folik. Zresztą bardzo polecała femibion dla kobiet w ciąży.No i dostanę zalecenie do brania heparyny, więc fajnie :D
Dobra, na razie czekam na wizytę u mojej.
Buźka:*
 
Witajcie dziewczyny

Nafoczka - jak się ogarnę to napisze coś nie cos ;)

Mój maluszek rośnie, ma już 1,55, serduszko ładnie bije. Jestem szczęśliwa, ale dalej jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, brzuchatki, maluszki :-) :)

Miłego dnia

Coś ostatnio mało piszecie ;)
 
Dzol kariotypy robilam na nfz,będą dopiero w styczniu. Na kariotypy i tak nic sie nie poradzi . Teraz konsultacja prywatna byla, w zwiazku z mutacjami.
Lilia , pięknie :)
 
Bertha poprosisz przy cesarce o cięcie na pępku ;-)

Lila tos się spisała heh.Ksiazke można by było pisać. A zdjęcia gdzie?? Lila , Fondie i Asia 669 hmm to takie kolezaneczki?

Kas a nie wyniki po 8tyg??

Nafoczka :-). Noga na nogę z moim temperamentem ;-) pohotalam troszkę ale mąż też hopsnal w porę :-D. Zabawne że tyle człowiek się stara to ma zapchane jajowody a kiedy odetkane trzeba się zabezpieczyć. Nasz duet tj ja i mój M krepujemy się przy zakupie ubranka na dzide więc kombinujemy :-p.
 
reklama
Bertha poprosisz przy cesarce o cięcie na pępku ;-)

Lila tos się spisała heh.Ksiazke można by było pisać. A zdjęcia gdzie?? Lila , Fondie i Asia 669 hmm to takie kolezaneczki?

Kas a nie wyniki po 8tyg??

Nafoczka :-). Noga na nogę z moim temperamentem ;-) pohotalam troszkę ale mąż też hopsnal w porę :-D. Zabawne że tyle człowiek się stara to ma zapchane jajowody a kiedy odetkane trzeba się zabezpieczyć. Nasz duet tj ja i mój M krepujemy się przy zakupie ubranka na dzide więc kombinujemy :-p.
Ja już pokazywałam :-)
Ale dobra, tu jeszcze jak było mniejsze w całej okazałości!

1477480264314.jpg


Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477480264314.jpg
    1477480264314.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 368
Do góry