reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bertha nie stresuj się zabiegiem. Patrz na to w ten sposób ze ma Ci pomoc w osiągnięciu celu.
Lewatywa głupia i wstydliwa sprawa ale lepiej załatwić to w toalecie nóż na stole :-)

Destino ogarne się wyjde z łóżka i na skrobię priv dla Ciebie. :-*

Laseczki byłam w Lublinie robić drożność SHSG na stole do RTG. Trochę bolalo ale przeżyłam.Oczy miałam zaciśnięte i mózg wyłączony żeby nie czuć bólu gdy nagle uslyszalam słowa lekarza " już po wszystkim" oba jajowody drozne .
 
reklama
Wstyd się przyznać i przepraszam, ze nie odpisuje na wszystkie posty ale ostanio się myle juz w nowych dziolszkach.
Destino jestem pod wielkim wrażeniem twojego wyboru a raczej próby wyboru. Znalazłam info o Hubert ie i jak gomwidze to wiem ze zasługuje na wspaniałą rodzinę a ty wydajesz się być madra i ogarnięty dziewczyna pełna ciepła. Wiec życzę Ci z całego serca pomyślnego rozwiązania sprawy. Przykro mi z powodu teścia :(
Nafoczka Uspokoiłaś mnie :) w pn wizyta
Asia ja bym sluchala odnośnie mety tego kto mi ją przepisał. A co postanowiłas?
Póki co cały czas łykam metke, swoje obawy przedstawię na wizycie 8 listopada u profesor.

Dziewczyny jeśli chodzi o obecnie starające się to w cyklu, w którym zaszłam brałam Ovarin - podobno pomaga. Brałam 1,5 cyklu.
Patrzyłam ostatnio w kalendarz i w tamtym cyklu przytulanki były tylko 4 razy. Ale...była u nas bratanica mega absorbująca a ja czerpałam satysfakcję z opieki nad nią. Nie myślałam zbyt dużo o staraniach. Zupełnie nie byłam zestresowana, bo to był okres urlopowy. Dla mnie (nie dla m.). Poza tym to był miesiąc moich urodzin (może coś w tym jest).
Dlatego warto oderwać zupełnie myśli od starań i cieszyć się sobą. ;-) ;)

Bea, Bertha, Tęczowa, Ovli, Kas, Burczuś, Porzeczka, Destino, Czajak, Mała_Czarna i pozostałe dziewczęta starające się: Trzymam mocno za Was kciuki!!!
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka, nie wiem czy mam mutacje, czekam na wyniki,miały już być. A genetyk NFZ (który zresztą nie chciał mi dać skierowania na mutacje) zalecił folik 3 razy 1. Co o tym myślisz? A chciałam włączyć femibion, żeby mieć matafolin i inne witaminy z grupy B, gdyby okazało się, że mam mutacje , żeby nie czekać ze staraniami przez konieczność uzupełnienia tych witamin. I tak zmieniłam na 1folik i 1 femibion.
 
Nafoczka, nie wiem czy mam mutacje, czekam na wyniki,miały już być. A genetyk NFZ (który zresztą nie chciał mi dać skierowania na mutacje) zalecił folik 3 razy 1. Co o tym myślisz? A chciałam włączyć femibion, żeby mieć matafolin i inne witaminy z grupy B, gdyby okazało się, że mam mutacje , żeby nie czekać ze staraniami przez konieczność uzupełnienia tych witamin. I tak zmieniłam na 1folik i 1 femibion.
A no tak :) pisalas ;)
Nie sądzę że to za dużo ale skoro masz jakieś objawy to kto wie. W metafolinie z iherb jest go mniej choć metylowy. A może to wit z grupy B?

Bea to w myśl zasady "będe brał cie, w aucie" trzymam kciuki :*
 
Tak czy siak, lepiej że nadmiar wydalam. Na necie piszą, tak jak mówiła fondie, że nie da się przedawkować, bo nadmiar wydalany jest z moczem. Dzisiaj wezmę tylko femibion i zobaczymy.
 
Fondie, ja krzepliwosc mam ponizej normy, ponad tydzien temu odstawilam acard i na wtorek mam powtorzyc krzepliwosc, jak dalej bedzie niska to gin zwieksza mi heparyne, tak powiedzial ostatnio.

Nafoczka, powiem Ci ze juz mi ciezko, odkad odstawilam encorton, to malo co jem a tyje 1kg na tydzien. Chyba wszystko idzie mi w brzuchol, bo dupsko i nogi bez zmian. Mysle ze moze moje hashi wariuje po odstawieniu encortonu, bo jak go bralam to jadlam jak 3 chlopa a wtedy malo co tylam. Mam juz 13kg na plusie.
Wyciagniecie prania z kosza i zaladowanie pralki do dla mnie nie lada wyczyn, sapie potem jak stary kon.
Zakupy odpadaja, bo po pol godz. wolnego marszu jak na procesji w kosciele, nie mam juz sily.
W nocy spac nie moge, bo mnie nogi strasznie bola jak spie na bokach.
Czasem hormony daja o sobie znac, bo caly dzien mi sie chce plakac ze dopiero pazdziernik a nie grudzien.
Lenistwo mi przeszkadza, pomylabym sobie okna, rolety poprala, ale sie boje bo szyjka mi sie skraca i lekarz kaze sie oszczedzac.

No ale nie ma co narzekac, najwazniejsze ze Junior ma sie dobrze i pieknie rosnie.

Jak urodze, napewno bede tesknic za brzuszkiem, bo uwielbiam ten stan.
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nafoczka, nie wiem czy mam mutacje, czekam na wyniki,miały już być. A genetyk NFZ (który zresztą nie chciał mi dać skierowania na mutacje) zalecił folik 3 razy 1. Co o tym myślisz? A chciałam włączyć femibion, żeby mieć matafolin i inne witaminy z grupy B, gdyby okazało się, że mam mutacje , żeby nie czekać ze staraniami przez konieczność uzupełnienia tych witamin. I tak zmieniłam na 1folik i 1 femibion.
ja mam w sobote wizyte u genetyka na nfz. ciekawe czy sie przylozy do sprawy czy mnie oleje
 
Nafoczka, nie wiem czy mam mutacje, czekam na wyniki,miały już być. A genetyk NFZ (który zresztą nie chciał mi dać skierowania na mutacje) zalecił folik 3 razy 1. Co o tym myślisz? A chciałam włączyć femibion, żeby mieć matafolin i inne witaminy z grupy B, gdyby okazało się, że mam mutacje , żeby nie czekać ze staraniami przez konieczność uzupełnienia tych witamin. I tak zmieniłam na 1folik i 1 femibion.
ja mam w sobote wizyte u genetyka na nfz. ciekawe czy sie przylozy do sprawy czy mnie oleje
 
reklama
Do góry