reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie ja nie rozumiem jak można tak jak Ty, co ja bym dała żeby moja ciąża się rozwijała prawidłowo, książkowo, albo jeszcze szybciej niż wg om tak jak u Ciebie, weż się ogarnij chcesz żeby dziecko do Ciebie już mówiło, a w sumie i tak to by nic nie dało bo nawet jakby spało to byś chyba musiała maleństwo obudzić i sprawdzić czy napewno mówi

Dziewczyny czy kariotypy w większości macie zrobione czy jednak nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kariotypy to podstawa uwazam pewnie nic ci zlego wnich nie wyjdzie ale wazne jest je miec. Dziewczyny przeciez to, że jest 12tydzien nie pokazuje czy nie ma wady genetycznej!! jutro prenatalne i nie wiadomo co i jak nic niema do tego puls czy starsza ciaza;/
 
Ja robilam w 3 dc w szpitalu na Woloskiej. Lekarz powiedzial, ze oni robia bez patrzenia jaku to dzien cyklu.
A byłaś po miesiaczce czy w trakcie?
Mickey ja po drugim poronieniu zrobiłam dla świętego spokoju kariotypy mamy prawidłowe ale stres okropny
A lekarka ktora robiła mi zabieg byla pewna że wina genetyki w naszym przypadku i juz jej uwierzyłam ale się myliła na szczęście
Nafoczko juz wiem o co w tej edycji chodzi ;):p
Ale awatara nie umiem dodać ale jestem twarda nauczę sie :oops:
 
Ostatnia edycja:
Mi w szpitalu matki polki w łodzi powiedzieli ze histeroskopie robi się od 5 do 12 dc. Kariotypy mam uważam że to bardzo ważne na szczęście ok. Czy przy mutacji Mthfr A1298c wystarczy jak biorę 2 tabletki folik bo Malina powiedział ze wystarczy a ja wcześniej brałam ten kwas 5mg. Na receptę od innej lekarki i nie wiem czy ten folik to nie malo
 
Mi w szpitalu matki polki w łodzi powiedzieli ze histeroskopie robi się od 5 do 12 dc. Kariotypy mam uważam że to bardzo ważne na szczęście ok. Czy przy mutacji Mthfr A1298c wystarczy jak biorę 2 tabletki folik bo Malina powiedział ze wystarczy a ja wcześniej brałam ten kwas 5mg. Na receptę od innej lekarki i nie wiem czy ten folik to nie malo
Folik nie jest metylowany, a przy mutacji to trzeba metyle brac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w szpitalu matki polki w łodzi powiedzieli ze histeroskopie robi się od 5 do 12 dc. Kariotypy mam uważam że to bardzo ważne na szczęście ok. Czy przy mutacji Mthfr A1298c wystarczy jak biorę 2 tabletki folik bo Malina powiedział ze wystarczy a ja wcześniej brałam ten kwas 5mg. Na receptę od innej lekarki i nie wiem czy ten folik to nie malo
zalezy jaka mialas homocysteine. ja powiedzialam,że mam metylowane od genetyczki i mam brac cala ciaze ale wiem , że nie zleca metylowanych wiec juz twojja decyzja w sumie zanim poszlam do genetyczki robilam jak mi kaze z witaminami:)
 
Właśnie a on mi powiedział ze wystarczy a do się go kupić bez recepty? Bo dopiero wizyte mam w październiku i nie wiem czy mi się uda do kogoś wcześniej dostać po recepte. Pewnie i tak mi nie wypisze bo twierdzi ze nie ma potrzeby
 
Ja nie mam kariotypow ☹️️ w dowolnym dc sie ? I chlopa do labo trzeba zabrac ? W pojedynke nie ma sensu sie badac?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Mozna pojedynczo sie badac bo bada sie osobno Twoj i osobno meza. Nie ma znaczenia czy jestescie razem czy osobno. Ale musicie oboje zbadac kariotypy.
W dowolnym dc, bo to kod genetyczny danej osoby a on sie nie zmienia przez cale zycie[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wolałabym brać metylowany bo cały czas taki brałam przerwałam na miesiąc bo czekałam na wizyte i miałam doła wiec mi wszystko jedno było teraz znów zaczelam ale folik bo mi nie przepisal a pytalam.
 
Do góry